picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

szafa uprawowa, sklep online

szafa uprawowa, sklep online

Jeśli jest ktoś, kto uprawia rośliny w domu. Nie chodzi jedynie o konopie i ma sprawdzoną szafę uprawową to prosiłbym o kontakt. Chce się więcej o tym dowiedzieć.

quwejt

Posty: 1

 
Sam robiłem sobie growbox, albowiem wyszło mi taniej. Wszystko zależne jest od tego, do czego konkretnie ma to być użyte? Jak do amatorskiego użytku to można zrobić samemu.

Radziu

Posty: 22

 
Sklep z lampami do growbox znajdziemy na https://flo-grow.eu. Sam robiłem tutaj zakupy. Mają lampy od kilku producentów i są naprawdę najlepszej klasy.

Sis45

Posty: 3

 
Ofert jest bardzo dużo, ale jeśli ktoś chce zamówić zestaw growbox albo samo oświetlenie to stawiamy na znaną firmę. W ten sposób można będzie kupić produkt oryginalny, który będzie działał tak jak tego oczekujemy.

leeon

Posty: 6

 
Ofert jest niesłychanie dużo, lecz jeśli ktoś chce zamówić zestaw growbox albo samo oświetlenie to stawiamy na znaną firmę. W ten sposób można będzie kupić produkt oryginalny, który będzie działał tak jak tego oczekujemy.

Dziadek

Posty: 4

 
Korzystałem z lampy led do growbox chyba firmy Citizen i ich mogą Wam polecić. Lampa jest bardzo znacząca. Jeżeli będzie źle dobrana to nic nam nie urośnie. Pożądane byłoby, wobec tego dostosować liczba oraz rodzaj światła do tego, które rośliny mają być w środku, a wówczas będzie dobrze.

dermuster

Posty: 1

 
Nic profesjonalnego w domu nie miałem, jeśli chodzi o takie rozwiązania. Raczej robiło się doniczkę z własnym oświetleniem. Na pewno to było tanie, ale też nie dawało takich efektów jak coś, co zostało stworzone przez profesjonalistów. Czasami warto wydać pieniądze, bo jest to dla nas o wiele bardziej opłacalne.

Michaś

Posty: 8

 
Propozycji jest mnóstwo, lecz osobiście kontaktowałem się z pracownikami u producenta. Niby wszystko jest opisane, lecz jak człowiek nie ma zbyt wielkiej wiedzy to jednakże taka pomoc jest bardzo potrzebna. Po co kupować coś złego i później rośliny nie rosną? Lepiej o wszystko zapytać, a wówczas będziemy pewni, że mamy to, co trzeba.

Marti

Posty: 13

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture