picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Vaillant serwis, polecicie kogoś ?

Vaillant serwis, polecicie kogoś ?

Zastanawia mnie ile kosztuje firmowy piec gazowy i jak wygląda naprawa pieców viessmann w Warszawie? Chce piec, lecz nie mam zamiaru później na jego obsługą wydawać dużo pieniędzy.

rz3zn!k

Posty: 2

 
Dla tych, którzy chcą zbadać wszystko o montażu pieców vaillant w Warszawie strona https://grzeko.pl będzie najbardziej właściwa. Zajrzyjcie tam, a się przekonacie.

JasioJasio

Posty: 5

 
Nie jestem przekonamy do gazu, jednak ekogroszek to dla mnie najlepsze i najtańsze rozwiązanie. Znajomi mają i nie narzekają, natomiast na brak pieniędzy też nie narzekają.

TomekK

Posty: 5

 
Mam piec na ekogroszek, zużywamy niecałe dwie tony w sezon. Nie mam tańszego i bezpieczniejszego rozwiązania. Podajnik, sterownik i problem rozwiązany. Gaz? Mamy w samochodzie i my wystarczy, ale jak ktoś lubi to niech stawia na firmowe piece i dobry serwis.

Dooog

Posty: 9

 
Weźmy pod uwagę to, iż większa część ludzi, jakie piszą o kosztach to bajkopisarze. Marzy im się drobne zużycie, niemniej jednak rachunki, jakie otrzymują są o wiele większe. Taka prawda.

GeoFort

Posty: 4

 
Nie mam przekonania do gazu. W starym domu miałem gaz z sieci, ale z piecem ciągle były problemy. To było trzydzieści lat temu i technologia była inna. Dzisiaj to wszystko wygląda całkowicie inaczej.

Anno Domini

Posty: 9

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture