picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Kajaki Roztocze, znacie kogoś ?

Kajaki Roztocze, znacie kogoś ?

Czy ktoś wie może kiedy odbywa się jakiś spływ kajakowy na rzece Tanew i czy można przyjechać na niego samemu czy trzeba przyjechać z całą grupą osób?

wieszdo87

Posty: 10

 
Jeżeli chodzi o spływy kajakowe po Tanwie to najbardziej polecam Ci skorzystanie z usług firmy: http://www.splywytanew.pl, która moim zdaniem organizuje najlepsze spływy.

Wariat

Posty: 10

 
Warto posiadać podstawowe umiejętności pływania podczas spływu kajakowego ale nie jest to konieczne. W razie wypadnięcia z kajaka masz bez wątpienia kamizelkę dzięki jakiej nie utoniesz i poradzisz sobie na wodzie. Twoje obawy są więc mocno przesadzone.

czerwin_09

Posty: 15

 
Jeżeli urlop zamierzasz spędzić w domu to jest to moim zdaniem najgorsze wyjście. Tani i dostarczający mnóstwa radości jest gdyż spływ kajakowy na Tanwie.

Kolekcjoner

Posty: 9

 
Twoje dzieci z pewnością poradzą sobie podczas spływu kajakowego po Tanwie. Kajaki to jeden z tych sportów, który jest właściwy dla każdej osoby. Dodatkowo nie potrzeba gigantycznego doświadczenia aby bez problemu posługiwać się kajakiem i przemieszczać się po wodach. Krótkie przeszkolenie w zupełności wystarcza do tego aby poradzić sobie z pływaniem.

Warszawiak

Posty: 10

 
Wcale nie musisz posiadać dużych pieniędzy aby wziąć udział w spływie kajakowym. Zazwyczaj wydarzenia tego typu nie są kosztowne i każdy może sobie pozwolić na wzięcie w nich udziału. Gorąco Ci polecam zdecydowanie się na udział w spływie ponieważ tak naprawdę jest to naprawdę świetna zabawa, którą będziesz wspominał przez długi czas.

filemon66

Posty: 20

 
Sam już wielokrotnie pływałem na kajakach po Tanwie i zdecydowanie polecam Ci tę rzekę na początek. Widoki podczas pływania są rzeczywiście wspaniałe i z pewnością będziesz wspominał je przez długi czas.

Ciapek

Posty: 12

 
Rzeka Tanew jest niezwykle znana jeśli chodzi o kajaki bowiem posiada śliczne widoki i nie jest niezwykle wymagająca jeśli chodzi o umiejętności. Sam pierwszy raz brałem udział w spływie właśnie na tej rzece i poradziłem sobie bez żadnego problemu z całym spływem. Myślę więc, że również sobie bez problemu poradzisz nawet jeśli to Twój pierwszy raz.

Hymnny4

Posty: 19

 
Jeżeli wraz ze swoją rodziną macie czas na to aby razem udać się na spływ to z pewnością będzie to perfekcyjne wyjście aby miło spędzić czas. Podczas tego typu spływu na pewno nie będziecie się nudzić. Poznacie również bardzo wiele innych ludzi z którymi będziecie mogli bez żadnego problemu porozmawiać. Będziecie więc bawić się rzeczywiście świetnie.

wom_ww

Posty: 14

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture