picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Woblery rękodzieła - POMOCY!!!

Woblery rękodzieła - POMOCY!!!

Hej.

Potrzebuję zakupić wędkę spławikową dla początkujących. Czekam na jakiś adres sklepu wędkarskiego.

dziobuś

Posty: 19

 
Bezsterowe woblery są do … Ja praktykuję te SDR czyli Super Deep Runner. Te najgłębiej nurkują i świetnie nadają się do trollingu, w którym się pasjonuję. Waga i rozmiar też bardzo się liczą.

123doer

Posty: 13

 
Ja również szukam dobrego sklepu wędkarskiego w Warszawie. Ostatnio robiłem zakupy na http://e-garbus.pl i jestem mile zaskoczony obsługą. Towar markowy.

Kamil87rak1

Posty: 20

 
Ostatnio pewien sklep wędkarski w Warszawie miał pokaźne promocje na swój asortyment. Poszperaj w sieci.

Pewnie znajdziesz o który chodziło. Nie jestem z Warszawy, więc nie pomogę. Echosondy jak najbardziej były tam w promocji i kosztowały sporo mniej niż normalnie. Zresztą na wszystko mieli dobre rabaty.

Emilios45

Posty: 9

 
Proponuję przejrzeć co mają w sklepie wędkarskim w Warszawie. Z elektroniki mają tam porządnej jakości sprzęt. Sam kupowałem tam i znajomi też. Sprawdza się, jest bezawaryjny. Polecam. A co do cen, to jak zdążyłem zauważyć, nie mają tak drogo, jak w porównaniu z innymi sklepami w stolicy.

Batiatus12

Posty: 19

 
Woblery rękodzieła dobrej marki się cenią. Ich skuteczność jest wiele lepsza od tych seryjnie produkowanych. Osobiście łowię na swoich hand made, ale wzorowałem się na produktach znanych osobistości.

okruchowy

Posty: 28

 
A cóż dla ciebie znaczą małe ryby? Od woblerów uginają się półki w sklepach. Możesz kupić sobie wobler jednoczęściowy lub łamaniec. Dobre są te mające plastikowy ster. Ale jeżeli dopiero zaczynasz to polecam pstrągowy wobler. Będzie ci z nim dużo łatwiej sobie poradzić. Też zaczynałem od takich.

56_2014

Posty: 20

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture