picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Cennik tłumaczeń pisemnych

Cennik tłumaczeń pisemnych

Witam.

Poszukuję informacji o tym, ile kosztują tłumaczenia pisemne cennik nie zawsze jest jasny. Jakieś szczegóły?

mniszek5

Posty: 13

 
Odnosząc się do Waszych pytań tłumaczenia pisemne ceny mają rzeczywiście zróżnicowane. W ogromnym mieście zaskoczyłem się mega stawkami, ale w mniejszym mieście były one zdecydowanie niższe, lecz zarówno… negocjowalne. Łatwiej zarówno zdobyć tłumaczenie ekspresowo.

frustert

Posty: 18

 
Najlepszy cennik tłumaczeń pisemnych znalazłem w ofercie tego biura: http://tlumaczeniaekspresowe.pl/kontakt.html.

W ofercie dysponują także tłumaczenia ekspresowe. Niezwykle cenię sobie także fakt, że przesyłają oni bezpłatną wycenę zlecenia w zaledwie godzinę od jego przesłania.

Naprawdę polecam wszystkim, bo jeszcze mnie ani razu nie zawiedli :)

Andzia

Posty: 22

 
Dla mnie wyznacznikiem tego, że biuro tłumaczeń w Warszawie jest godne zaufania to wieloletnie doświadczenie. Szukałem odpowiedniego biura, które mogłoby mi zagwarantować obsługę językową konferencji, która zbliżała się w mojej firmie wielkimi krokami.

Skorpion561

Posty: 23

 
Interesowała mnie niedawno agencja tłumaczeń w Warszawie. Zależało mi na usługach profesjonalistów, którzy bez problemu przetłumaczyli by specjalistyczne dokumenty. Chodziło o dokumentację techniczną.

Na szczęście udało mi się to zrobić w Warszawie w rozsądnej cenie.

Riko64

Posty: 18

 
Agencja tłumaczeń w Warszawie może być w stanie zaproponować Wam przetłumaczenie dokumentów z wielu języków. Byłem niesamowicie zdziwiony, gdy zapoznałem się z ofertą tłumaczeń i znalazłem tam języki takie jak arabski czy chiński.

Polecam sprawdzić rekomendacje agencji, zanim podejmiecie z nią współpracę.

Acclaim

Posty: 17

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture