picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Szkolenie Sterowniki bezpieczeństwa Siemens, gdzie warto ?

Szkolenie Sterowniki bezpieczeństwa Siemens, gdzie warto ?

Czy orientujecie się coś na temat kursu zaawansowanego tia portal? Znajomy kończył i dość szybko udało mu się znaleźć pracę. Jestem po studiach, ale brakuje mi praktyki.

Sarev22

Posty: 6

 
Komunikacja TIA Portal to kurs zarówno podstawowy, jak i zaawansowany. Jak myślicie, skoro mam jako taką wiedzę na ten temat, jakie szkolenie będzie lepiej wybrać?

Szkolić23

Posty: 22

 
Na pewno jest dobry pomysł, lecz trzeba byłoby trafić na dobrego szkoleniowca i ofertę kursów, które gwarantują wiele praktycznych ćwiczeń. Znajomy kończył wizualizację, panele HMI na poziomie podstawowym i mówił, iż całkiem fajny, jeżeli chodzi o praktykę.

wawrzyn56

Posty: 8

 
Jak coś, to ja też czekam na namiary na dobry kurs z dotyczący siemens simatic s7 1500. Będę wdzięczny za opinie dotyczące szkoleń stacjonarnych, jakie w Gdańsku są godne polecenia z uwagi na sporo praktyki na zajęciach.

Kitas

Posty: 4

 
Tego typu kursy nie należą do tanich. Niemniej jednak tak jak już tu ktoś pisał, są super pod kątem praktyki. Nawet gdybyś przeczytał sporo książek w temacie sterowników przemysłowych, to nie nauczysz się programowania siemens simatic s7 1200 bez ćwiczeń. Ukończyłem dwa szkolenia w Warszawie i nie żałuję wydanych pieniędzy.

Badalaman

Posty: 21

 
Wszystkim zainteresowanym polecam tego trenera i to szkolenie z siemens simatic s7 1500 http://plcspace.pl/kurs-stacjonarny/zaawansowany-programowanie-scl-siemens-simatic-s7-1500/. Jestem niesłychanie zadowolony. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Duża liczba praktyki. Super zajęcia w Katowicach.

Marko

Posty: 11

 
Dodałbym jeszcze technikę napędową i tia portal. Bo to też jest teraz całkiem dobry kurs do skończenia, jeżeli chodzi potem o odnalezienie dobrego etatu. W Warszawie masz sporo ofert.

Seba123

Posty: 20

 
Według mnie wystarczy, że na kursie jest mnóstwo praktyki i już jest okej. Można jeszcze popatrzeć na ceny, bowiem te bywają inne. Osobiście szukam czegoś ciekawego z wizualizacji – HMI na poziomie zaawansowanym. Jeśli uda mi się znaleźć idealne szkolenie w Gdańsku, odezwę się.

Radziu

Posty: 9

 
Z góry dziękuję, bo jakoś w szukaniu opinii i dobrych ofert nie jestem najlepszy :D Teraz kończę szkolenie z Technika napędowa TIA Portal, ale chciałbym rozszerzyć wiedzę o systemy bezpieczeństwa. Mam nadzieję, że po takich kursach nie będę miał problemu ze znalezieniem dobrej pracy. Jak myślicie?

plertoo3

Posty: 8

 
No pewnie, że powtarzają. Nie wydawałbym pieniędzy na podstawy. Zresztą tak też zrobiłem. Teraz kończyłem kurs zaawansowany programowanie lad siemens simatic s7 300 tia portal. Po prostu kompleksowo :)

Robuś

Posty: 10

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture