picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

kosmetyczka kraków, znacie ?

kosmetyczka kraków, znacie ?

Witam. Co sądzicie o peelingach kawitacyjnych? Czy rzeczywiście są tak dobre, jak je reklamują? Podobno w Muneca mają dość szeroką ofertę. Z góry dziękuje za każdą informację.

ilor45

Posty: 3

 
Nie biegam do kosmetyczki w Krakowie z każdą bzdurą :D ale chodzę regularnie na peelingi chemiczne, ponieważ te, które w domu wykonuję nie mają takich efektów. Pewnie się ze mną zgodzicie? Mam w planach skorzystać z innych zabiegów, ale boję się, że jak zacznę, to będę tak stale musiała.

mercedess

Posty: 12

 
A w jakim salonie kosmetycznym w Krakowie najlepiej wykonać mikrodermabrazję diamentową? Mam dylemat, bo podobno sprzęt musi być doświadczony, żeby był efekt.

Joe

Posty: 7

 
Polecam Muneca https://www.munecakrakow.pl. To salon, do którego chodzę od dłuższego czasu systematycznie. Można powiedzieć, że jestem stałą klientką. Polecam, bowiem mają nowoczesne zabiegi i super kosmetologów.

Fanatyk

Posty: 16

 
Też wiele dobrego słyszałam o Muneca. Mają niezwykle dobry sprzęt i doświadczonych pracowników. Koleżanka wykonywała u nich jakiś profesjonalny zabieg na twarz. Efekt jest wyśmienity, przebarwienia niewidoczne :) też się wybieram :D

atek562

Posty: 15

 
Z takich zabiegów korzystałam w gabinecie kosmetycznym w Krakowie i powiem tak, iż jestem zadowolona, ale musiałam pójść kilka razy. Poza tym wdrożyłam ćwiczenia. Zabiegi doskonale się uzupełniają z treningiem. Efekty są widoczne już po pierwszym razie, ale trzeba się niewątpliwie pilnować z jedzeniem itp. :D

vincek

Posty: 14

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture