picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

monitoring pojazdów GPS w Warszawie, która firma ?

monitoring pojazdów GPS w Warszawie, która firma ?

Dzień dobry, czy możecie polecić mi sprawdzoną firmę, jaka oferuje monitoring GPS w Warszawie? Chciałbym, abyście polecili mi firmę, z której wy korzystacie. Najlepiej, jakby abonament był do 30 pln.

Meryk87

Posty: 2

 
Wydaje mi się, iż taki monitoring GPS jest niezwykle potrzebny w małych, jak i w większych firmach. Jeżeli jesteś z branży transportowej, to z pewnością lokalizator pomoże Ci mieć kontrolę nad pracownikami.

RuFiK

Posty: 4

 
Jeżeli chodzi o monitoring GPS w Warszawie to mogę polecić Ci tylko tą firmę https://www.trackgps.pl. Lokalizatory kupisz w niezmiernie atrakcyjnej cenie, a abonament kosztuje grosze.

Madzia

Posty: 2

 
Monitoring GPS przydaje się niezwykle i może to potwierdzić każdy właściciel firmy transportowej. Dzięki aplikacji możemy kontrolować pracowników, sprawdzać w których godzinach pracowali i kiedy mieli przerwy. Jest wiele innych dodatkowych opcji.

Kasia

Posty: 2

 
Wiele firm proponuje monitorowanie GPS w Warszawie. Jednak dobrze jest zbadać opinie na ich temat przed zakupem. Kiedyś skorzystałem z oferty jednej z firm i niestety nic nie było tak kolorowo, jak na początku obiecywali.

opert34

Posty: 16

 
Powiem Ci, iż jest wiele firm, jakie oferują monitorowanie GPS w Warszawie. Musisz tylko poszukać takiej, która ma niski abonament, jeżeli tak niezmiernie zależy Ci na małych kosztach.

pawelbin

Posty: 15

 
Monitorowanie GPS jest bardzo przydatne. Dzięki takim narzędziom możesz sprawdzać swoich pracowników.

jesika

Posty: 10

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture