picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

lektor angielskiego żłobek Kraków, polecicie ?

lektor angielskiego żłobek Kraków, polecicie ?

Jeśli jest jakiś lektor angielskiego dla przedszkola w Krakowie to proszę o kontakt, bo mam dla niego pracę. Jest grupa maluchów w przedszkolu, które chętnie będą chodzić na zajęcia.

ukrwios

Posty: 1

 
Jeżeli ktoś interesuje się nauką angielskiego w szkole podstawowej w Krakowie to tutaj https://happystudents.pl jest niezwykle dobrze przygotowana propozycja. Mamy dostęp do ludzi z niezwykle duża wiedzą i doświadczeniem.

piekniśś

Posty: 7

 
Korzystaliśmy z zajęć dodatkowych angielskiego w szkole podstawowej w Krakowie i faktycznie to był strzał w dziesiątkę. Dziecko potrafi niezwykle sporo. Nie ma żadnych problemów z wysokimi ocenami w szkole.

miaziol

Posty: 2

 
W przedszkolu poziom nauczania angielskiego jest bardzo słaby. To samo jest w podstawówce, dlatego w interesie rodziców jest znalezienie kogoś z zewnątrz do pomocy.

Penio

Posty: 16

 
Raczej nie jest trudno znaleźć kogoś, kto się zajmuje przygotowaniem takich zajęć dla maluchów. Niewątpliwie właściwe podejście jest tutaj bardzo ważne i o tym zapominać nie można. Trzeba szukać kogoś, kto korzysta ze poprawnych metod nauczania angielskiego.

Kobitka22

Posty: 4

 
Uczyć się na pewno trzeba. Musimy tylko pamiętać, aby wybierać do nauki kogoś, kto ma stosowne podejście. Zrazić dziecko można w łatwy sposób i wówczas już na żadne zajęcia dodatkowe nie będzie chciało się zapisać. Na pewno tego nikt z nas nie chce?

Black_Riot

Posty: 3

 
Według nie im szybciej dzieci zaczną się uczyć języka angielskiego tym będzie lepiej. Na pewno język angielski w przedszkolu w Krakowie to niesłychanie dobry pomysł.

Jasia12

Posty: 9

 
Trzeba sprawdzać różne oferty, aby wybrać te osoby, które są w stanie nauczać w naszym przedszkolu. Konkurencja jest bardzo duża, dlatego wybieramy osoby sympatyczne i bardzo kompetentne, a wtedy my będziemy zadowoleni i nasze dzieci będą zadowolone, a właśnie na tym nam przecież najbardziej powinno zależeć.

mniszek

Posty: 12

 
Na razie u nas w grupie nie ma zbyt wielu chętnych na dodatkowe zajęcia z angielskiego, dlatego szukamy dla malucha dodatkowych zajęć i będziemy go wozić. Chcemy żeby miało łatwiej w przyszłości, a język w tym pomaga.

Annaaa12

Posty: 14

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture