picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

przywieszki charms, gdzie kupię?

przywieszki charms, gdzie kupię?

Uwielbiam bransoletki celebrytki, ale ostatnio nie mogę znaleźć nic ciekawego u jubilera. Może lepiej będzie jak zacznę szukać w internecie? Tylko, do kogo się zgłosić żeby znaleźć bardzo oryginalne bransoletki? Znacie kogoś takiego?

Worms

Posty: 1

 
Z biżuterii to wiole oferty z naszyjnikami choker, bo najbardziej mi się podobają. Jeśli nie wiecie jak takie naszyjniki wyglądają to możecie sobie sprawdzić w Internecie. Jest ich bardzo dużo do wyboru i nie są wcale drogie.

kubaszej

Posty: 14

 
Według mnie Internet jest o wiele doskonalszy. U nas jest mały sklep jubilerski, który akurat niewiele ma. Jeżeli ktoś jeszcze chce nabyć coś takiego jak beads pandora to nie wiedzą, co to jest. Tylko zakupy w internecie mają sens.

czubek67

Posty: 10

 
Jeśli chodzi o blokady beads pandora to są tu https://valerio.pl/rodowany-srebrny-charms-do-pandora-little-beads-stoper-blokada-kolko-circle-ring-srebro-925-o-ring01rh-lit-p-7865.html.

OliToli56

Posty: 10

 
Mnie kolekcja charms reflexions od zawsze się podobała. Uważam, że to jest ponad czasowe, dlatego warto mieć coś takiego u siebie. Ceny jak za srebro wcale nie są wysokie. W sklepie internetowym można trafić na różne promocje, dlatego często tam zaglądam. W ten sposób żadna ciekawa oferta mnie nie ominie.

rumunekt

Posty: 8

 
Biżuteria to nie tylko coś dla kobiet. Mój mąż chciał krzyżyk męski i sobie taki zakupił. W sklepie internetowym były różne modele krzyżyków od małych po naprawdę niesłychanie wielkie.

ryzyko33

Posty: 16

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture