picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

apartamenty Kołobrzeg, poleci ktoś?

apartamenty Kołobrzeg, poleci ktoś?

Nie wiem gdzie jechać nad morze? Byłoby dobrze żeby były tak jakieś atrakcje dla dorosłych i dla dzieci. Dajcie znać gdzie wy jeździcie, a wówczas coś sobie wybiorę.

Czarek

Posty: 1

 
Kołobrzeg to promenada, która się ciągnie i ciągnie. Do tego piękna latarnia morska, statki, molo. Plaża tam też jest niezwykle szeroka. Z noclegami w Kołobrzegu też nie ma kłopotów o ile uprzednio się będziemy tym interesować. Im dalej tym ofert będzie mniej.

Robuś

Posty: 15

 
Jeśli chodzi o noclegi w Kołobrzegu to odnajdziecie je na https://apartamenty.kolobrzeg.pl. korzystam z wyszukiwarki i mamy super atrakcyjne oferty. Rzeczywiście warto się tym zainteresować.

lalunia333

Posty: 4

 
Mieliśmy apartament w Kołobrzegu blisko morza. Mnie się bardzo podobało. Pogoda też nie była taka zła. Ogólnie można posiedzieć na tarasie, podziwiać widoki i jest przyjemnie. Myślę, że w przyszłym roku też pojadę.

dspk666

Posty: 18

 
Mieliśmy apartament w Kołobrzegu blisko morza. Mnie się niesłychanie podobało. Pogoda też nie była taka zła. Generalnie można posiedzieć na tarasie, podziwiać widoki i jest przyjemnie. Myślę, iż w przyszłym roku też pojadę.

AGDDDy1

Posty: 2

 
Na pewno znajdziecie noclegi w Kołobrzegu, albowiem to spore miasto. Jednocześnie nie jest aż tak olbrzymie jak trójmiasto, wobec tego można tam na spokojnie spędzić czas. Od kilku lat tam jeździmy, wobec tego polecam to miasto. Dzieci się nie nudzą i dorośli mają, co robić.

wom_ww

Posty: 8

 
My raz na kilka lat jeździmy nad morze. Zasadniczo wybieramy ciepłe kraje. W tym roku z uwagi na pandemie nie mieliśmy innego wyjścia i pojechaliśmy nad morze. Było niezmiernie dobrze. Ceny niezmiernie niskie, a wybór propozycji duży. W przyszłym roku na pewno też tam pojedziemy. Cena jest ma znaczenie i my jesteśmy zadowoleni.

dobryrd

Posty: 2

 
Kocham polskie morze, zatem od dwudziestu lat, co roku tam jestem. Rodzinie też się podoba. Według mnie ceny są atrakcyjne, a wybór noclegów jest coraz większy.

gruszk56

Posty: 2

 
Polskie morze jest przede wszystkim bezpieczne. Wiem, iż ma sporo wad, ale mnie się podoba. Mogę sobie pochodzić po promenadzie, zwiedzać ciekawe miejsca. Jeżeli jeszcze będzie pogoda to można poleżeć na plaży. Akurat zwolennikiem leżenia na plaży nie jestem także, jeśli tego nie ma to wakacje nadal mam niezwykle udane.

mniszko

Posty: 8

 
Jest niesłychanie znaczny wybór apartamentów w Kołobrzegu, wobec tego znajdziecie to, czego szukacie. Najlepiej to robić zdalnie, albowiem wówczas nie traci się czasu na miejscu.

Black_Riot

Posty: 16

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture