picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

pranie dywanów Świecie, szukam

pranie dywanów Świecie, szukam

Z góry dziękuję za polecenie jakiejś porządnej pralni, do jakiej można oddać wykładzinę do gruntownego prania. Jeżeli polecacie jakieś czyszczenie dywanów w Człuchowie, dajcie znać.

Laleczka

Posty: 7

 
Pralnie najlepiej porównać sobie przez Internet. Można zbadać wtedy metody, których używają i środki do czyszczenia. Ja korzystam z mega skutecznego czyszczenia dywanów w Grudziądzu, jakie polega aż na ośmiu etapach. Efekt końcowy jest super.

Kolekcjoner

Posty: 5

 
Najlepsze pranie dywanów to automatyczne. Porównaj sobie pralnie w Grudziądzu. Kiedyś zamówiłam do domu, niemniej jednak niestety to nie jest to samo, jak dywan przejdzie doświadczone pranie w pralni. Wychodzi drożej, niemniej jednak pozbywasz się roztoczy itp.

kubaszej

Posty: 14

 
No bez porównania. W domu nie da się tak wyprać dywanu, bowiem nawet jak to jest jakaś profesjonalna usługa, to bez tak profesjonalnych metod jak w pralni. Od dawna korzystam z prania dywanów w Świeciu, wożąc dywan do pralni, bowiem tam używają zupełnie innych środków. Polecam.

nimert98

Posty: 12

 
Ja też nie wyobrażam sobie swojego dywanu bez gruntownego prania. Mam dwa koty. Gdyby nie to, iż oddaję raz na pół roku wykładziny do czyszczenia, byłoby kiepsko. Mam zaufaną pralnię, jaka za czyszczenie dywanów w Chojnicach nie bierze wiele :)

wawrzyn56

Posty: 8

 
Polecam usługi tej pralni http://www.pralniadywanow.eu. Zajmują się pranie dywanów w Grudziądzu, a także oferują impregnację, ozonowanie i wiele innych usług dotyczących dywanów. Są skuteczni i właśnie dlatego polecam wam, bo już niejednokrotnie korzystaliśmy i jesteśmy zadowoleni.

Wegierek8676

Posty: 22

 
U nas dywany są zawsze czyste i rzeczywiście bez porównania z tymi, które ma moja siostra :) Już niejednokrotnie jej mówiłam, iż to niezdrowe dla dzieci, żeby nie korzystać z profesjonalnego czyszczenia dywanów. Jest mnóstwo tanich pralni w Grudziądzu.

reavan

Posty: 8

 
Pewnie w końcu i ja będę musiała skorzystać z czyszczenia dywanów. Szukałam w Tucholi dobrych pralni, ale jak coś, zawsze możecie polecić jeszcze jakąś sprawdzoną firmę. Czekam i pozdrawiam.

gruszk56

Posty: 2

 
No właśnie na tym mi najbardziej zależy. Niedługo urodzę i dom przechodzi teraz gruntowne porządki :) Myślałam już z mężem, żeby w ogóle zrezygnować z wykładzin, natomiast jakoś oboje nie widzimy naszego domu z pustymi podłogami :D Jak znacie jakąś dobrą pralnię, która oferuje czyszczenie dywanów w Tucholi, dajcie znać. Dziękuję.

tajWoj

Posty: 13

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture