picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

sukienki na wiosnę, butik online?

sukienki na wiosnę, butik online?

Wiecie może, gdzie znajdę odzież boho? Chodzi mi tutaj o butik internetowy. Może znacie fajne i modne sklepy z tego typu ubraniami?

jumju

Posty: 1

 
Sukienki ołówkowe są niezwykle kobiece. Podkreślają niezwykle talię, dzięki czemu możemy uwydatnić swoje atuty. W sklepach internetowych odnajdziesz sporo takich sukienek.

Klara323

Posty: 3

 
Odzież boho na pewno odnajdziesz w sklepach internetowych. Może poszukaj modnego butiku, który ma ubrania właśnie w tym stylu. A może odnajdziesz stylizację, która akurat Ci się najbardziej spodoba.

okruchowy

Posty: 28

 
Sukienki bez ramion w ostatnim czasie stały się bardzo modne. Mi bardzo się podobają sukienki bez ramion w stylu boho. Może poszukaj sukienek w tym właśnie stylu. Jeśli masz szerokie ramiona, to zrezygnuj z takiego fasonu.

Geodeta22

Posty: 13

 
Jeśli chodzi o najmodniejszy butik z sukienkami to szczerze mogę polecić Ci ten sklep internetowy https://sissi-boutique.pl/sukienki-z-dekoltem. Mają naprawdę znaczny wybór pięknych sukienek na każdą okazję. Wydaję mi się, iż u nich odnajdziesz sukienkę odpowiednią dla siebie.

jumju

Posty: 6

 
Sukienki bez ramion sprawdzają się idealnie dla kobiet, które mają smukłe ramiona. Kobiety, które mają szerokie ramiona powinny unikać tego typu sukienek. Dla nich sprawdzą się wszystkie inne sukienki, które nie mają odkrytych ramion.

dobryrd

Posty: 2

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture