picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

jak leczyć bruksizm, poszukuję !!

jak leczyć bruksizm, poszukuję !!

Jeśli możecie coś więcej powiedzieć o szynie relaksacyjnej na zęby, to czekam. Pewnie mnie też będzie czekać leczenie bruksizmu, więc szukam każdej informacji. Z góry dziękuję.

opiter78

Posty: 3

 
Wystarczy szyna relaksacyjna na zęby i już? Myślę, iż tu problem jest niezwyklej złożony. Może się mylę, niemniej jednak znajomy leczył się na bruksizm niezwykle długo. Czytam temat, bo córcia zgrzyta zębami w nocy. Może pora udać się do stomatologa.

Wiśniak45

Posty: 16

 
Nie czekaj, tylko idź od razu. Jak nie masz jeszcze problemów z zębami to wystarczy, że zrobią ci szynę okluzyjną. Jak będziesz zwlekać, dołoży się koszt leczenia zębów i uzupełniania braków :D

drumer

Posty: 13

 
Choroba okluzyjna jest naprawdę poważnym schorzeniem. Mam leczyła się na to, a widzę, że może to być genetyczne, bo często mam wrażenie zmęczenia mięśni twarzy zwłaszcza po nocy. Najlepiej trafić do stomatologa od razu :)

dostacTP

Posty: 14

 
Ja byłam u stomatologa i od razu poznał się, że to bruksizm. Mam nadzieję, że pomogę poleceniem gabinetu stomatologicznego chorobaokluzyjna.pl. Bez obaw można skorzystać :)

wisła1905

Posty: 5

 
Choroba okluzyjna jest naprawdę poważnym schorzeniem. Mam leczyła się na to, a widzę, iż może to być genetyczne, bo częstokroć mam wrażenie zmęczenia mięśni twarzy w szczególności po nocy. Najlepiej trafić do stomatologa od razu :)

asdamk24

Posty: 8

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture