picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Utrzymanie erekcji

Utrzymanie erekcji

W ostatnim czasie mam przy stosunku niepełną erekcję. Nie wiem, o co chodzi, bo wyniki krwi i ogólne samopoczucie całkiem w porządku. Macie szybkie rozwiązania? Dwa razy się powtórzyło, atmosfera się lekko pogorszyła w sypialni, a mam całkiem niezły związek. Nie chcę tego zmarnować przez taki problem.

bydlus

Posty: 6

 
Tylko nie pij alkoholu, jeżeli korzystasz ze wspomagaczy, bo temat może wejść za mocno :D

Radziu

Posty: 9

 
Taki żel w połączeniu z dobrym nawilżaniem naprawdę wpływa na jakość współżycia. Wiem, bo też testowałem z partnerkami. Trzeba tylko zobaczyć, czy żel nie jest zbyt ostry, czy nie zadziała przypadkiem źle na skórę, czy coś w tym stylu.

Lopez58

Posty: 23

 
Mi pomogło odchudzanie na wzrost libido i ostatecznie skończyły mi się wahania miękki – twardy penis, może to długoterminowe rozwiązanie dla ciebie?

Garguł12

Posty: 10

 
Nie znam faceta, który by nie miał pewnych problemów w życiu seksualnym. Takie czasy, trzeba kombinować z różnymi preparatami.

mamuska

Posty: 11

 
Nigdy nie mówię dziewczynom, że coś na erekcję stosuję, bo później kłótnie, bo niby się nie podobają mi, a to nie do końca prawda. Żeby przywrócić zdrowie organizmu to musisz naprawdę dużo czasu spędzić, a żel działa od razu i to jest właśnie pomoc.

adamczykkk00

Posty: 12

 
Jak poczytałem o chirurgicznych metodach powiększenia penisa to wolę z nich jednak zrezygnować na rzecz żelu. Bezpieczeństwo przede wszystkim.

Darjusa

Posty: 8

 
Jak masz naturalny skład to nie musisz się przesadnie przejmować. Pamiętaj, żeby najpierw zamówić sobie zestaw testowy na powiększanie penisa.

Annna1

Posty: 33

 
Lepszy na pewno żel na penisa, bo szybciej działa od tabletek, a to chyba najważniejsze.

mikuś33

Posty: 4

 
Mam żel dr Penigreat od ponad roku i chwalę go wszędzie, gdzie tylko mogę. Nie trzeba łykać żadnej chemii, żeby wrócić do formy. Doraźnie bardzo dobrze działa. Jeżeli masz spadek erekcji raczej ze względów psychicznych (prawdopodobnie 80% przypadków u wszystkich mężczyzn) to ci spokojnie pomoże. Przetestuj po prostu na jednym opakowaniu. Spokój, jaki się po tym zyskuje w seksie jest nieporównywalny do niczego innego ;)

dostacTP

Posty: 14

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture