picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

stomatolog Londyn

stomatolog Londyn

Heyo! Gdzie w Londynie pojechać do dentysty? Sprawa jest dość pilna nie chciałbym czekać tygodnia na wizytę tylko raczej z dnia na dzień musiałbym gdzieś podejść.

Kitas

Posty: 6

 
W Polsce bym wiedział jakiego dentystę podpowiedzieć ale w Londynie to jestem za krótko jak na razie, średnio się orientuję. Zresztą- odpukać w niemalowane – z zębami mi się od dłuższego czasu nic złego nie dzieje.

TomekK

Posty: 7

 
Od jakiegoś czasu jeździmy z żoną i dziećmi do dentysty w Clapham, to jest cała klinika stomatologiczna. Można ich znaleźć przez stronę dentist-battersea.uk. Tam jest specjalna zakładka z cennikiem można sobie sprawdzić porównać ile oni biorą a ile sobie życzą w innych gabinetach. Nam się tutaj opłaca, zwłaszcza że jakość obsługi jest bardzo wysoka.

Marti

Posty: 10

 
U nas w PL to ponoć duzym problemem jest że ludzie rezerwują sobie wizyty a potem nie przychodzą. Nawet nie dzwonią poinformować że rezygnują z wizyty przez co lekarz czeka, kolejka stoi a człowieka nie ma a potem są z tego problemy długie czekanie na wizyty.

Hello98

Posty: 9

 
Ciekaw jestem jakie są stawki w Anglii jeśli chodzi o wyrywanie zęba czy plombę. Druga sprawa to jakościowo takie angielskie plomby różnią się od tych zakładanych w Polsce. Ktoś może ma jakąś wiedzę na ten temat?

okruchowy

Posty: 28

 
Z lekarzami w UK to jeszcze nie miałam przyjemności, chociaż chyba będę musiała syna umówić w najbliższym czasie do jakiegoś ortopedy, bo jeśli ja o to nie zadbam to on sam w temacie nie podziała a ma już 17 lat więc w sumie mógłby już trochę bardziej dorośle podchodzić do życia.

czeski

Posty: 9

 
Londyn to największe miasto w jakim mieszkalem co oczywiście ma swoje plusy ale też jest dla mnie coraz bardziej męczące. Choć co do lekarzy to oferta jest tutaj bardzo duża może aż za duża bo tych placówek klinik gabinetów są tysiące.

mnichuś34

Posty: 6

 
No czesć. Z lekarzami w UK mam raczej dobre doświadczenia choć nie ukrywam że byłem już u lekarzy naprawdę różnych narodowości ale jeszcze w UK na lekarza anglika to co ciekawe nie trafiłem :))

Wariat

Posty: 9

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture