picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Tani termometr skanujący

Tani termometr skanujący

Witam serdecznie.

Poszukuję do mojej prywatnej kliniki termometrów bezdotykowych. Bardzo prosiłbym o pilne polecenie mi sklepu albo hurtowni która zaproponuje mi dogodne warunki.

Pozdrawiam Maciej.

raptofil

Posty: 15

 
Nie mogłem spać, ani jeść, do tego byłem ciągle zestresowany. Okazało się, że mam nadciśnienie prawdopodobnie przez otyłość. Od razu kupiłem ciśnieniomierz i trzy razy dziennie z niego korzystam. Polecam wszystkim niedowiarkom. Najlepiej kupić sobie niezawodne urządzenie, nawet trochę droższe. Lekarz widząc zapisane wyniki będzie od razu wiedział co robić w razie kłopotów.

Annna1

Posty: 33

 
Dostałem w prezencie ciśnieniomierz naramienny w super etui i zawsze go zabieram do pracy z tabletkami na uspokojenie. Od kilku miesięcy pomaga mi się zrelaksować :)

Polecam.

jirajamgo

Posty: 20

 
Kupuj sprzęt medyczny tylko w sprawdzonych źródłach i odrzuć opcje używane, bo są moim zdaniem niehigieniczne.

grax1

Posty: 16

 
Niestety borykam się z problemem nadciśnienia od lat. Mały ciśnieniomierz noszę zawsze ze sobą. Prowadzę dziennik non stop. Lekarz zawsze wie, co mi zapisać, jak na niego spojrzy.

Skończyły się też moje problemy z bezsennością.

Franeczek23

Posty: 16

 
Na Allegro zamówiłam ciśnieniomierz to przyszedł uszkodzony. Dopiero na www.mesmed.pl znalazłam dobrą cenę i świetne promocje. Kupiłam już u nich inhalator, ciśnieniomierz, profesjonalny termometr. Mocno minimalistyczne gadżety, można je schować do etui. Leczę się sama i rodzinka też korzysta :)

Wszystko higieniczne.

Basia

Posty: 20

 
Kupiłem inhalator pneumatyczno-tłokowy za lekko ponad sto złotych na www.mesmed.pl i sam się leczę ziołami z dużą skutecznością. Mają też inne urządzenia, częste promocyjne i pełną instrukcję. Moim zdaniem idealna opcja dla osób dbających o swoje zdrowie.

Michaś

Posty: 23

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture