picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Gdzie leczyć żylaki w Londynie ?

Gdzie leczyć żylaki w Londynie ?

Cześć! Gdzie w Londynie warto podjechać jeśli chodzi o leczenie żylaków ?Macie jakąś sprwadzoną klinikę, lekarza metodę i tak dalej?

batmann

Posty: 3

 
Nie za bardzo wiem gdzie się akurat z żylakami zgłosić. Jeśli chodzi o lekarza rodzinnego czy dentystę to bym wiedział do kogo sobie podjechać ale żylaki to już grubszy kaliber, trudna sprawa.

Jamrozyy

Posty: 24

 
Moja ciotka to się z żylakami męczy od lat. Już nie jestem w stanie policzyć jak dużo miała operacji ale trochę tego było. Oczywiście ona leczy się w Polsce więc pewnie też z jakością tych zabiegow mogło być różnie możliwe że na zachodzie w Niemczech czy w Uk by jej bardziej pomogli.

seweryn

Posty: 4

 
W Polsce bym wiedział gdzie się zwrócić po pomoc przy żylakach ale w Anglii jestem dopiero od roku więc nie pomogę.

Radziu

Posty: 5

 
Z żylakami to nie ma żartów, najlepiej reagować jak już zauważy się jakieś pierwsze małe wybrzuszenia. Bo jeśli przeczeka się aż problem się rozwinie to potem faktycznie leczenie może być trudne kosztowne i czasochłonne.

Zeetttt2

Posty: 9

 
Różne problemy ze zdrowiem miałem przez ostatnie lata ale akurat z żylakami mam święty spokój i mam nadzieję że tak już zostanie.

Franusik3

Posty: 12

 
Nie wiem gdzie w UK pomogą co do żylaków ale w każdym razie współczuję każdej osobie która ma z takimi zylami problem. Podejrzewam że to się musi przekłada bardzo in minus na komfort życia na co dzień, gdzie wiecznie trzeba gdzieś pójść pojechać i coś załatwić.

Joe

Posty: 10

 
Jestem na świeżo po zabiegu na żylaki w klinice w Clapham i pierwsze odczucia są na plus. Jak taki zabieg wygląda ile kosztuje itd. wszystko masz podane na stronie kliniki -sw11clinic-clapham.co.uk/varic. Warto tutaj poszukać pomocy, mają doświadczenie, są rzeczywiście dokładni. Jak na razie jestem zadowolona, zobaczymy jak to będzie za miesiąc czy dwa jak się będą nogi zachowywać po takim czasie.

Jacuś

Posty: 4

 
Ogólnie ludzie teraz mają problemy z krążeniem co się przekłada też na to jak wyglądają żyły. Ponoć coraz młodsze osoby mają zawały, już wcale nie jest to problem osób po 60 tce ale nawet 40 latków.

Asi_000

Posty: 16

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture