picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

stomatolog Londyn

stomatolog Londyn

Hey! Gdzie w Londynie chodzicie do dentysty?? Szukam jakiegoś dobrego gabinetu gdzie by można pojść z dzieckiem. Gdzie mają fajną sympatyczną obsługę I też metody w miarę bezbolesne żeby dziecka dodatkowo nie stresować?

figo

Posty: 5

 
Z tego co wiem to zwłaszcza medycyna estetyczna jest w Anglii na wysokim poziomie. Choćby w przypadku stomatologii to takie zabiegi jak wybielanie piaskowanie licówki implanty czy aparaty ortodontyczne to tutaj na wyspach to jest światowy poziom.

stopiw7

Posty: 9

 
No hej, ja jeżdżę z dziećmi do kliniki w Clapham (o nich mi chodzi -sw11clinic-clapham.co). Robią wszystko, od zwykłych przeglądów ząbków po nawet aparaty ortodontyczne...i chyba nasza córka będzie musiala coś takiego nosić.

codePerformance

Posty: 17

 
Ja to jestem u lekarza średnio raz na 10 lat ….tak mniej więcej :) Więc nie pomogę , nie mam pojęcia jak tak naprawdę ten system opieki zdrowotnej tutaj na wyspach funkcjonuje.

Hoteowo24h

Posty: 11

 
Dużo jest tych różnych klinik i gabinetów w Londynie. Zresztą samo miasto to jest wielki konglomerat, od kilka lat się go uczę i ciągle mam wrażenie że nie znam miasta...i dość łatwo jestem w stanie się tu zgubić. Zwłąszcza jak pojadę na Fulham..

szef82

Posty: 34

 
My to chyba będziemy musieli pomyśleć nad aparatem ortodontycznym dla młodszego synka. Coś mu te ząbki nie rosną prosto, zwłaszcza kły się wykręcają...a takie prostowanie to pewnie nie są małe koszty, co?

jarcio00

Posty: 5

 
W UK jest bardzo fajnie rozwiązany system opieki zdrowotnej podobnie zresztą jak system podatkowy jest bardziej przyjazny człowiekowi. Oby Polska poszła w tym kierunku.

Black_Riot 

Posty: 3

 
Lekarzy w UK mają dobrych, ale też trzeba przyznać że jest bardzo dużo personelu zagranicznego, w tym z krajów dość egzotycznych jak Indie, Chiny i tak dalej, że już o ludziach z półwyspu Arabskiego nie wspomnę.

plertoo3

Posty: 8

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture