picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Aparat ortodontyczny opinie, co polecacie ?

Aparat ortodontyczny opinie, co polecacie ?

Zlecono mi aparat ortodontyczny stały. Ten gabinet, w którym byłam na konsultacjach nie bardzo mi odpowiada. Gdzie w Katowicach można udać się do jakiegoś specjalisty. Dziękuję.

Poznaniaczek2

Posty: 8

 
Marzy mi się aparat ortodontyczny niewidoczny, cena jest jednakże spora. Skontaktuję się z tym gabinetem, bo piszą, iż można płacić w systemie ratalnym. Niezwykle zależy mi na jak najszybszym założeniu aparatu, bo i tak zbyt długo zwlekałem. Wiem, iż im później tym czas leczenia może być dłuższy.

Kamil87rak1

Posty: 20

 
Poszłam z córką do nich. Bałam się, iż nie siadzie nawet na fotel, ale było w przeciwnym wypadku . Jest tu super atmosfera i miła kadra pracownicza, specjaliści. Ania nosi teraz aparat ortodontyczny i wcale nie narzeka, mają też podejście psychologiczne, którego brakuje w innych gabinetach. Wiem coś o ty, albowiem już mnóstwo żeśmy przeszły z córką.

bajubaju

Posty: 14

 
Nie narzekajcie i nie obawiajcie się, ja noszę aparat ortodontyczny stały i nie mam z nim żadnych kłopotów, kwestia przyzwyczajenia i dobrego materiału. Gabinet z Katowic też polecam:)

Marko

Posty: 23

 
Jeśli chodzi o aparaty ortodontyczne i ich rodzaje to dziś mamy ogromny wybór. Ja wybrałam dla siebie aparat niewidoczny, nie powiem, bo cena takiego jest znacznie wyższa, ale jest naprawdę bardzo estetyczny.

Specjalista

Posty: 7

 
Jestem po konsultacji, takiej wstępnej i mnie też zaproponowano aparat ortodontyczny ruchomy. Weselę się, bowiem jak zaczęłam o nich czytać to jest to zdecydowanie większa wygoda. Można go zmieniać i ten model jest jeszcze w dodatku z silikonu, jest mniej widoczny. Niezmiernie się weselę, iż nie muszę mieć stałego aparatu, a też będzie ze świetnym skutkiem.

Polaczek90

Posty: 20

 
Poszłam z córką do nich. Bałam się, że nie siadzie nawet na fotel, ale było inaczej. Jest tu super atmosfera i miła kadra pracownicza, specjaliści. Ania nosi teraz aparat ortodontyczny i wcale nie narzeka, mają też podejście psychologiczne, którego brakuje w innych gabinetach. Wiem coś o ty, bo już sporo żeśmy przeszły z córką.

gargulek

Posty: 17

 
Zależało mi na tym, by nie wyglądać źle. Zgłosiłem się do nich http://aparatortodontyczny.pl/dostepne-rozwiazania/aparaty-kosmetyczne-klasyczne/. Zlecono mi aparat ortodontyczny niewidoczny, jestem przeszczęśliwy.

namok

Posty: 9

 
Będę miała aparat ortodontyczny stały. Wybrałam ten model, bo w sumie wyszło najtaniej, natomiast paru moich znajomych nosi taki i mówią, iż da się przyzwyczaić i jakoś przejść ten czas leczenia bez zbędnego marudzenia;)

Acclaim

Posty: 11

 
Nie narzekajcie i nie obawiajcie się, ja noszę aparat ortodontyczny stały i nie mam z nim żadnych problemów, kwestia przyzwyczajenia i dobrego materiału. Gabinet z Katowic też polecam:)

endrjuuu

Posty: 27

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture