picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Polski ginekolog w Londynie, prosze o informacje!

Polski ginekolog w Londynie, prosze o informacje!

Potrzebuję usunąć niechcianą ciążę i zastanawiam się nad aborcją w klinice w UK.

Możecie mi jakąś polecić?

Andzia

Posty: 18

 
W mojej opinii korzystanie obecnie z klinik aborcyjnych w Wielkiej Brytanii jest praktycznie jedynym wyjściem dla osób chcących usunąć niechcianą ciążę. Korzystanie z nielegalnych usług w Polsce jest dla mnie zbyt niebezpieczne.

GGregbard

Posty: 19

 
Dzięki temu, że ostatnio moja bardzo dobra przyjaciółka była w klinice aborcyjnej w UK mogę wypowiedzieć się w temacie. Z tego co mówiła to zabieg przebiega bardzo szybko i naprawdę nie ma się czego obawiać. Przyjaciółka podkreślała przede wszystkim bardzo miłą obsługę personelu oraz najwyższy poziom usług.

Radziu

Posty: 7

 
Jeżeli naprawdę jest tak jak mówisz i Twoja dziewczyna tak mocno obawia się zabiegu to być może powinieneś dodać jej otuchy pokazując opisy udanych zabiegów. Mam koleżankę, która właśnie w taki sposób pozytywnie nastroiła się do wyjazdu i jej strach zmalał.

nowaera

Posty: 15

 
Z całego serca polecam Ci klinikę http://aborcja.co.uk. Moim zdaniem jest ona warta uwagi przede wszystkim przez wgląd na to, że zatrudnia jedynie najlepszych ginekologów. To właśnie kadra w mojej opinii odpowiada za to, że zabiegi w tej klinice wykonywane są tak szybko i sprawnie.

Julian

Posty: 25

 
W mojej opinii korzystanie z aborcji w Anglii jest bezpieczne tylko w sytuacji gdy dokładnie sprawdzisz opinie o danej klinice. Ja osobiście nigdy nie skorzystałabym z usług kliniki o której nie ma pewnych informacji.

Ryzyko powikłań po źle przeprowadzonym zabiegu jest moim zdaniem na tyle wielkie, iż nie pożądane byłoby ryzykować.

Modniś

Posty: 28

 
Sama ostatnio byłam w klinice aborcyjnej i bardzo sobie chwalę poziom usług jaki oferują kliniki w Anglii. Nigdy nie spotkałam się jeszcze z tak dużym profesjonalizmem.

K_Kasulka

Posty: 18

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture