picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Problemy z potencja

Problemy z potencja

Od pewnego czasu się zastanawiam, czy jest jakiś skuteczny sposób, nawet na minimalne powiększenie penisa. Nie mam ogólnie kompleksów, ale to nie daje mi spokoju. Może macie doświadczenie?

batmann

Posty: 7

 
Warto poczytać historię ludzi, którzy faktycznie pokonali problem niskiego libido, czy powiększyli penisa. Dość ciekawy temat, szczególnie z perspektywy mężczyzny. Widziałem, że gdzieś robią ćwiczenia z ciężarkami, typowo rozciągające, ale ciekawe, ile w tym prawdy? :D

audi80

Posty: 10

 
Tylko wiesz, te tabletki to oczywiście spoko sprawa, ale pod warunkiem, że masz uregulowane sprawy z ciśnieniem krwi. Można dostać mega kopa i zakręci się w głowie ;)

asulka33

Posty: 5

 
Zmierz dobrze penisa i porównaj ze statystykami europejskimi, ewentualnie światowymi. Wtedy zobaczysz, czy faktycznie mieścisz się w normie, czy trzeba już podejmować działania medyczne.

waclawk6

Posty: 9

 
Mi urolog nawet powiedział, że trzeba doprowadzić do właściwego ukrwienia penisa, żeby w ogóle mówić o faktycznym rozmiarze członka. Większość facetów nie ma nawet pełnej erekcji, tylko mniej więcej 60 – 70%. Da się działać, ale to nie są pełne możliwości. Pij przez miesiąc mniej więcej dr Penigreat, a zobaczysz o czym mówię. Zupełnie inna wielkość penisa. U mnie była zmiana o 1.5 cm, a to jest naprawdę dużo, tylko przez samo ukrwienie.

transerwis

Posty: 7

 
Jestem kobietą i faktyczne przy dużym penisie jest lepiej, ale z małymi też da radę. Co, kto lubi. Oczywiście, jeżeli robisz coś dla siebie to zawsze warto.

Januszek

Posty: 15

 
Nie ma co się oszukiwać. Rozmiar penisa ma znaczenie, podobnie do grubości. Technika techniką, ale bez sprzętu człowiek niestety nie podziała.

Marko

Posty: 11

 
Mam 43 lata, od 3 lat problemy z potencją. Z suplementacji nigdy nie korzystałem, ale się przekonałem, bo po prostu lepiej się czuję, nie tylko w łóżku. Suplementy na potencję ogólnie dobrze pobudzają energetycznie. Jakiś cały dzień jestem pozytywnie nastawiony do życia.

Facio

Posty: 6

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture