picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Autyzm, komu zaufać ?

Autyzm, komu zaufać ?

Witam. Słyszałam, że metoda krakowska jest bardzo dobra dla dzieci autystycznych. Jeśli ktoś z Was miał z nią do czynienia, proszę o kontakt, informacje.

Speedy_UT

Posty: 11

 
U nas było niezwykle źle. Olbrzymie deficyty spowodowane autyzmem u mojej córki nie rokowały dobrze. Udaliśmy się do Pani Agnieszki, do Gliwic. Mieliśmy szczęście, iż to właśnie na Nią trafiliśmy, wobec tego polecamy ten gabinet wszystkim rodzicom, którzy mają podobny kłopot.

Mr Boks

Posty: 20

 
Jeśli chodzi o dzieci autystyczne to każde jest inne i objawy bardzo się różnią. Ale metoda krakowska jest dla wszystkich bardzo skuteczna. Miałam okazję być na takich zajęciach i widzieć na czym one polegają. Później rozmawiałam z rodzicami, którzy chwalili ją sobie bardzo.

czertows

Posty: 15

 
Jeżeli chodzi o autyzm i terapię to polecam ten gabinet http://terapiaautyzmu.com.

Praca fachowców po prostu na medal. U mojej córki efekty widać było od kilku pierwszych spotkań. Grunt to mieć pozytywne nastawienie.

Illilakip

Posty: 15

 
Nie podjęta w porę terapia w przypadku autyzmu, potęguje objawy. Rodzice musicie być niezwyklej czujni na rozwijające się Wasze słodkie maluchy. Ja jestem panikarą, z katarem biegnę do lekarza, może to i źle. Ale uczulam, albowiem czasu nie da się cofnąć. Tyle wokół matek bagatelizujących pewne sprawy. Potem płacz niestety nic nie pomoże.

Torbunie24

Posty: 27

 
Nie podjęta w porę terapia w przypadku autyzmu, potęguje objawy. Rodzice musicie być bardziej czujni na rozwijające się Wasze słodkie maluchy. Ja jestem panikarą, z katarem biegnę do lekarza, może to i źle. Ale uczulam, bo czasu nie da się cofnąć. Tyle wokół matek bagatelizujących pewne sprawy. Później płacz niestety nic nie pomoże.

moccc45

Posty: 10

 
Wobec córeczki mojej bliskiej koleżanki podjęto metodę krakowską. Ostatnio miałam okazję rozmawiać z Hanią poprzez telefon. Parę słów zrobiło na mnie znaczne wrażenie. Terapia trwa już 1,5 roku i jest sukces.

Marioleczka

Posty: 8

 
Dopóki sama nie miałam takiego problemu, nie wiedziałam, że mając dziecko z trudnościami rozwojowymi, tak bardzo można być zmęczonym. Dzięki wczesnej diagnozie rozwoju mojej córeczki, dziś mogę powiedzieć, że jest dobrze.

Alexiii

Posty: 27

 
Witam, z własnego doświadczenia chcę uczulić każdego rodzica, by bacznie obserwowali swoje pociechy. Niekiedy może nam się wydawać, że to taki nawyk, grymas, bunt itp. U mnie okazało się, że syn ma autyzm, terapię podjęliśmy w gabinecie w Gliwicach. Teraz jest już o wiele lepiej, niż było.

Jacuś3456

Posty: 18

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture