picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Aż się żyć nie chce-Pomocy!

Aż się żyć nie chce-Pomocy!

Czy jest jakaś możliwa droga wyleczenia depresji bez zażywania leków psychotropowych i wizyt u psychologa? Mnie zawsze dopada depresja gdy brakuje słońca, nic mi się nie chce, nawet opiekować dzieckiem, moja rodzina poprzez to jest w rozsypce, co tu wykonać?

Wegierek8676

Posty: 22

 
Jeśli chodzi o drobnoustroje, bakterie i tego typu sprawy więc i wszystkie zakażenia, trądzik, grypa nieprzemijająca to ja gorąco polecam grupę leczniczą merlin. Faktycznie Kochana grupka osob, które pomogły mojej mamie wrócić do tego co kocha – czyli do uprawiania kwiatów w ogrodzie. Uprzednio mama nie mogła tak chodzić i się schylać za mnóstwo natomiast teraz może wszystko. Mogłabym nawet powiedzieć, iż to cud, lecz to lepiej sama sobie kochana poczytaj. www.merlin‐zdrowie.pl tutaj znajdziesz pełną ofetę i mnóstwo, mnóstwo istotnych informacji.

add1cted

Posty: 20

 
Chorować w naszym kraju to straszna sprawa, przy dzisiejszych zarobkach to nawet nie ma jak się udać prywatnie do lekarza, bot e wizyty takie drogie, że głowa boli. Nie wiem ile Ci lekarze zarabiają.. jak do dermatologa szłam ze swoim trądzikiem to wizyta 120zł, zaś było jeszcze 6 osób oprócz mnie i wizyta nie dłużej niż 10minut. Ponad 700zł dziennie zarabiają na to wychodzi zaś g* dają te ich drogie maści! Ja też szukam innego rozwiązania, albowiem tylko tyram na te maści i wizyty zaś te darmozjady na mnie zarabiają!

krak

Posty: 19

 
Ja się nie znam na takich tematach. Ostatnio mój wujek miał taki sam problem, dlatego tu wszedłem, bowiem myślałem, że ktoś ci odpisał i będę mógł zgapić rozwiązanie, ale widzę, że nie :P Ogólnie i ja wujkowi radzę i wszyscy inni z rodziny radzą, aby po prostu poszedł prywatnie do specjalisty, natomiast nie po internecie kazał szukać co wykonać. Fachowcy dziś mają tyle szanse przetestowania naszego zdrowia, mają tyle rodzajów badań, że no głowa boli natomiast ja nawet nie znam wszystkich nazw tych badań ;)

martins6

Posty: 24

 
Z tego co zrozumiałam to wcale nie jest jakaś błacha sprawa wobec tego ja raczej nic nie będę sugerować, bowiem nie chcę tobie jeszcze jakoś zaszkodzić skarbie. Straszne choróbska aktualnie ludzi łapią, aż strach wychodzić gdzieś na dwór, bowiem to tyle bakterii, wirusów i innych takich lata w powietrzu, że zwykle aż strach! Ja na przykład bez rutinoskorbinu i witaminy c się z domu nie ruszam jak przychodzi czas jesiennych deszczy, bowiem to wówczas niby jest najwięcej wirusów w powietrzu i najłatwiej jest się zarazić czymś.

Januszek

Posty: 15

 
O boże trądzik... straszne cholerstwo, mój dopiero minął po tym jak zaczęłam łykać tabletki antykoncepcyjne Diane 35 (na receptę), lecz przy okazji mam uda i tyłek jak słoń. Sama zaczynam się zastanawiać czy jeść te tabletki i mieć ładną cerę, lecz obrastać w tłuszcz, czy rzucić to i zacząć ćwiczyć, bo znalazłam taką stronę www.merlin‐zdrowie.pl tutaj jest info o tym, że można jakoś za pomocą impulsów elektrycznych leczyć trądzik, zaś to by było o wiele lepsze niż te hormony w tabletkach, opinie ma rzeczywiście super

Krzysio

Posty: 24

 
Nie no z tym to Ty musisz iść do lekarza. Trądzik to niby taka choroba, iż się tylko brzydko wygląda, z drugiej jednak strony (z czego dużo osob nie zdaje sobie sprawę) to fakt, iż poprzez otwarte rany, jakimi są wykwity pryszczy może dość do zakażenia. Często spotykałem się z tym (jestem weterynarzem), iż leczone przeze mnie czworonogi miały ranę np. Po ugryzieniu zaś później się okazywało, iż chorowały na tężca, albo rana miała kontakt z brudną nawierzchnią i wdała się gangrena.

Koniecznie idź do dermatologa!

Strzała

Posty: 18

 
Jak czytałam twój wpis to w sumie się chciałam ugryźć w język, niemniej jednak z drugiej strony jednak forum to niech każdy się wyraża jak chce, czyli bez skrępowania. Napiszę Ci więc: DLACZEGO ty tyle czekałeś, że dzisiaj ledwo chodzisz?!! Ja nie wiem kurczę, nie ma przy tobie nikogo kto by cię kopnął w tyłek i zaprowadził do jakiegoś lekarza?! Ja wiem, że niektórzy lekarze to są naprawdę nie warci starej kromki chleba, niemniej jednak i są tacy, którzy dbają o pacjentów i znają się na rzeczy, więc kurcze szukaj!

Ja mocno trzymam kciuki!!

Szkolić23

Posty: 22

 
Trądzik jest spowodowany pośrednio przez bakterie beztlenowe natomiast więc takie, które nie lubią tlenu w swoim środowisku, zatem idealnym rozwiązaniem jest dotlenienie krwi www.merlin‐zdrowie.pl poczytaj tutaj o tym więcej jak możesz się pozbyć trądziku, natomiast zobaczysz iż powoli zacznie znikać natomiast ty dodatkowo się będziesz lepiej czuć, bot e bakterie beztlenowe generalnie mają zły wpływ i na zdrowie i na wygląd skóry. Nadmiar tych bakterii sprawia przy okazji bóle głowy, ospałość natomiast nawet depresję!

bmw316

Posty: 11

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture