picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

łóżko szpitalne, znacie ?

łóżko szpitalne, znacie ?

Ciekawi mnie to czy można wynająć łóżko szpitalne? Zgłaszamy się wówczas do szpitala czy może do firmy, jaka dysponuje takim sprzętem? Nigdy tego nie robiłem, ale moja znajoma ma problem i właśnie na teraz szuka łóżka.

Boss

Posty: 1

 
Dzisiaj można wszystko wynająć na określony poprzez siebie czas. Może to być wózek inwalidzki, kule czy nawet wspomniane łóżko szpitalne. Wystarczy zgłosić się do firmy, jaka się tym zajmuje i dają nam to, czego szukamy.

labuh

Posty: 15

 
Wujek leżał na zwykłym łóżku w domu. Dla rodziny, jaka się nim zajmowała to był koszmar. Zdecydowanie wyższe będzie oryginalne łóżko medyczne.

labuh

Posty: 2

 
Cena za łóżko jest zależna od tego, jaki model wybieramy. Im nowocześniejsze i lepiej wyposażone w regulowany podnóżek czy regulowaną część tułowia tym droższe. Na cenę wpływ ma liczba dni czy miesięcy, na które wynajmujemy łóżko. Wszystko trzeba sobie uzgadniać z firmą.

ćwirekk

Posty: 4

 
Z tego, co mi wiadomo łóżka medyczne są przeznaczone dla osób do stu trzydziestu kilogramów wagi. Jeśli ktoś jest cięższy to nie wiem, co zrobić? Może taka firma, która wynajmuje łóżka będzie miała jakąś propozycje? Na pewno warto się wtedy do nich zgłosić. Mają dostęp do różnych modeli łóżek rehabilitacyjnych.

DobreSlowo

Posty: 2

 
Państwo powinno osobom, które mają leżeć w domach zapewnić łóżka. Wtedy byłoby to sprawiedliwe, ale niestety nie ma, co na to liczyć. U nas babcia leżała dwa lata w łóżku i żeby je otrzymać to było wiele kombinacji. Takie są niestety realia.

Laleczka

Posty: 5

 
Znajomy korzystał z wypożyczalni łóżek rehabilitacyjnych ze strony https://wypozyczalnialozekrehabilitacyjnych.pl i jest bardzo usatysfakcjonowany. Mówi, iż mieli łóżko bardzo dzisiejsze i komfortowe, a do tego było bardzo tanie.

Sarev22

Posty: 6

 
Wujek leżał na zwykłym łóżku w domu. Dla rodziny, która się nim zajmowała to był koszmar. Zdecydowanie lepsze będzie oryginalne łóżko medyczne.

Kowalski

Posty: 9

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture