picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

stomatolog Londyn

stomatolog Londyn

Jakiś sprawdzony dobry dentysta w Londynie przychodzi wam do głowy ktoś taki? Będę wdzięczna za każdą informację. Szukam lekarza w zasadzie na wczoraj, pilna sprawa.

Mmatckhew

Posty: 7

 
Dużo masz różnych gabinetów stomatologicznych w mieście. Ja trafiłam trochę przypadkowo w Clapham do firmy ze strony dentistnearme.dentist. Jestem zadowolona, raz do nich przyszłam parę miesięcy temu no i od tamtej pory wracam. Jest miło jest sympatycznie, najważniejsze że bez bólu. :)

Czarek

Posty: 6

 
Ja to muszę sobie coś zrobić z zębami bo już są bardziej żółte niż białe a myję codziennie i to takimi naprawdę dobrymi pastami....jednak kawa herbata itd. muszą robić swoje.

TomekK

Posty: 7

 
Powiem szczerze że już wolę trafić na kiepskiego dentystę niż na słabego kardiologa :P Jednak bez zęba to jeszcze można żyć ale bez sprawnego i zdrowego serca to nie bardzo.

limertus

Posty: 12

 
Najtrudniej jest znaleźć dentyste dla dziecka. Zresztą mój mąż też tak panicznie boi się dentysty że chodzi tylko wtedy jak już go naprawdę boli. Ostatnio tak było, że musieliśmy szukać lekarza na ostro, tego samego dnia i trafiliśmy do jednego ale nie polecimy....jak się człowiek śpieszy to się diabeł cieszy.

propek1

Posty: 15

 
Gabinety w których przyjmowane są dzieci zazwyczaj wyglądają troche inaczej, są bardziej kolorowe, z obrazkami na ścianach, to ma duże znaczenie żeby same wnętrza wyglądały przyjaźnie.

Acclaim

Posty: 12

 
Gdyby tak zęby się nie psuły to naprawdę świat byłby piękniejszy. Igła i dentysta to dwie rzeczywistości które budzą we mnie największy strach od lat.

Damiano

Posty: 12

 
Ceny za dentystę w UK może najniższe nie są ale przynajmniej tutaj człowiek ma pewność że dostanie znieczulenie, a w Polsce to róznie bywa. Sam mam znajomego stomatologa w PL który mówi że jak go jakiś pacjent wkurzy to mu znieczulenia daje mniej...

BenK000

Posty: 11

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture