picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

trycholog szczecin, czy znacie ?

trycholog szczecin, czy znacie ?

Powiedzcie mi proszę, gdzie wykonuje się badanie chrapania w Szczecinie? Chrapię już od dłuższego czasu, nie wysypiam się i jestem niezmiernie zmęczona, co odbija się na mojej pracy.

szef82

Posty: 2

 
Niewątpliwie w Szczecinie wykonują badania bezdechu. Musisz zgłosić się do wybranej placówki i zapisać się na wizytę.

Fanatyk

Posty: 16

 
Kiedyś byłam u kosmetologa w szczecinie i byłam poddawana serią zabiegów na twarz. Efekty były bardzo widoczne już po pierwszym razie. Dodatkowo kosmetolog podpowiedziała mi jakich produktów używać do mojej cery.

RadeQ

Posty: 25

 
Mi robili badanie chrapania w Szczecinie. Jestem bardzo zadowolona z kliniki, którą wybrałam. Szybko stwierdzili co mi dolega i zaczęliśmy leczyć mój problem.

Pszemeg

Posty: 6

 
Badanie bezdechu robiłam w Szczecinie w tym miejscu https://olimedica.pl. Jestem bardzo zadowolona z ich usług. Wszystko na wysokim poziomie. Polecam z całego serca.

Lupusx

Posty: 7

 
Kosmetolog w Szczecinie przyjmuje w prywatnej klinice. Jest to bardzo sympatyczna Pani, byłam u niej, gdy miałam duże problemy ze skórą na twarzy. Kilka odpowiednich zabiegów polepszyło moją cerę.

bodeksus

Posty: 15

 
Nie trzeba się niczego wstydzić, wystarczy iść na leczenie chrapania w Szczecinie. Mieliśmy podobny problem, jednakże wszystko jest już za nami.

Julian

Posty: 6

 
Oczywiście w Szczecinie wykonują badania bezdechu. Musisz zgłosić się do wybranej placówki i zapisać się na wizytę.

EeZnak

Posty: 5

 
Moja babcia miała poważny kłopot z uchem, na NFZ czekało się bardzo długo do specjalisty. Zawieźliśmy ją do laryngologa dla dorosłych w Szczecinie. Niesłychanie prędko odszukali przyczynę występującego bólu i podjęli odpowiednie leczenie.

Alexiii

Posty: 27

 
Mi robili badanie chrapania w Szczecinie. Jestem niezmiernie zadowolona z kliniki, którą wybrałam. Prędko stwierdzili co mi dolega i zaczęliśmy leczyć mój problem.

lucjann

Posty: 12

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture