picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

implanty w Gliwicach, gdzie warto?

implanty w Gliwicach, gdzie warto?

Gdzie zrobić RTG zęba w Gliwicach? Gdzie nie trzeba czekać w kolejkach i poza tym można od razu umówić wizytę do stomatologa? Jaki gabinet stomatologiczny polecacie? Z góry wielkie dzięki.

Gumis

Posty: 5

 
Nie chodziłem do dentysty, bo panicznie bałem się najpierw bólu, a później wstyd mi było pójść do jakiegokolwiek gabinetu. Ku przestrodze :D nie bójcie się, bo teraz naprawdę nie ma czego. Miałem wykonywane implanty zębów w Gliwicach i właściwie nic mnie nie bolało. Dentyści niejedno widzieli, więc nie ma się co wstydzić ;)

Meryk87

Posty: 7

 
Sprawdź sobie na paru stronach gabinetów stomatologicznych. Jak poświęcisz czas na szukanie, na pewno uda ci się odszukać coś taniej. Każdy stomatolog w Gliwicach ma nieco różne ceny.

dobasz

Posty: 22

 
Pochwaliłabym się, do jakiego stomatologa w Gliwicach chodzę, ale nie ma sensu, bo pani doktor wyprowadza się do stolicy :( Też będę w niedługim czasie zmuszona znaleźć nowego dentystę. Z tego, co widzę, to rzeczywiście nie ma problemu z nowoczesnymi gabinetami. Trzeba jednak znowu poszukać i nawiązać nić porozumienia :D

mario72k

Posty: 10

 
Trzeba faktycznie poświęcić trochę czasu, żeby znaleźć dobrego dentystę, który przypadnie ci do gustu. Nie mam zastrzeżeń co do usługi implantów w Gliwicach, z której korzystałem, ale najgorsze, że wyszło bardzo drogo.

mamarek

Posty: 8

 
Nie chodziłem do dentysty, bowiem panicznie bałem się najpierw bólu, a potem wstyd mi było pójść do jakiegokolwiek gabinetu. Ku przestrodze :D nie bójcie się, bowiem teraz rzeczywiście nie ma czego. Miałem wykonywane implanty zębów w Gliwicach i właściwie nic mnie nie bolało. Dentyści niejedno widzieli, więc nie ma się co wstydzić ;)

Miki

Posty: 24

 
Też wiem, iż cennik jest zróżnicowany. Siostra wstawiała sobie implanty i dość długo szukała, zanim odszukała dobrą ofertę. Zapłaciła w Gliwicach mniej, niż się spodziewała. Jak moi poprzednicy tu na forum twierdzę, iż trzeba poświęcić czas na szukanie. Co do rat to nie wiem nic, natomiast może rzeczywiście istnieje taka szansa.

Fanatyk

Posty: 16

 
Ceny są zróżnicowane. Kilka lat temu wstawiałam implanty zębów i w końcu udało mi się nawet odnaleźć gabinet, gdzie mogłem zapłacić w ratach. Na bank odszukasz jakąś dobrą ofertę. Poświęć czas na poszukiwania :) Życzę powodzenia, a co do skuteczności, to jestem niesłychanie zaspokojony.

Dziadek

Posty: 10

 
http://dentysta.eu/o-gabinecie to link do rzeczywiście profesjonalnie działającego gabinetu stomatologicznego. Jak szukacie dobrego stomatologa w Gliwicach z nowoczesnym gabinetem, polecam.

mirekp2005

Posty: 13

 
Zmieniła się atmosfera. Nie ma się czego obawiać. Polecam poszukać dokładnie i zbadać opinie o lekarzach, zanim udasz się z dzieckiem do stomatologa w Gliwicach. Nie ryzykowałabym do pierwszego lepszego. Najważniejsza jest właśnie ta pierwsza wizyta. Potem jest już dużo łatwiej, zwłaszcza gdy dzieci nie czują bólu podczas zabiegów.

pawel253

Posty: 15

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture