picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Medycyna estetyczna Katowice

Medycyna estetyczna Katowice

Dziewczyny, chciałabym sobie powiększyć usta kwasem hialuronowym i już naprawdę nie wiem, czy warto, a jeśli tak, to gdzie zrobić to w Katowicach? Proszę o opinie osoby, które powiększały usta.

benia

Posty: 7

 
Bardzo szybko zaczęłam wykonywać zabiegi medycyny estetycznej. Właściwie już w wieku 30 lat, bo jestem bardzo podobna do mamy i mam takie same rysy twarzy jak ona, a mama niestety bardzo brzydko się starzeje. Wygląda naprawdę źle. Przestaje przypominać elegancką kobietę i ja się tego bardzo boję. Staram się dbać o urodę na wszelkie możliwe sposoby, ale w tym momencie doszłam już do takiego miejsca, kiedy przestaję ufać zwyczajnym kosmetykom i domowym zabiegu. Teraz już stawiam na coś konkretniejszego, co pół roku chodzę do dr Lenartowicz w Katowicach do kliniki Lenartowicz.

opert34

Posty: 3

 
Ja mam swój patent. Przede wszystkim nie jem mięsa i zdrowo się odżywiam, piję 2 litry wody dziennie. Czasami mi się nie chce, ale się zmuszam i robię sobie masaż twarzy, tylko że ten masaż robię już od 10 lat, więc to trochę inna sprawa.

Dzidzia

Posty: 10

 
Jestem od ciebie o 2 lata młodsza, a moja twarz wygląda tragicznie i tak samo szukam czegoś, co mi pomoże. W kremy już nie wierzę. Myślę, że zostało mi tylko iść do chirurga i zrobić jakąś operację albo stosować te wszystkie botoksy czy kwasy hialuronowe.

mnichuś34

Posty: 6

 
Musisz przede wszystkim poznać przyczynę, dowiedzieć się, co z Twoją skórą jest nie tak, że robią Ci się przebarwienia, bo bez tego to trudno cokolwiek wymyślić i działać. Przynajmniej takie jest moje zdanie.

mamarek

Posty: 8

 
Ja myślę, że trzeba się starzeć z godnością. Dbać o swoją higienę i po prostu zgodzić się z tym, że czas mija, i już nie będziemy wyglądać tak, jak kiedyś.

Zdzichu 

Posty: 3

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture