picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Praca dentysta Śląsk, pilne !!!

Praca dentysta Śląsk, pilne !!!

Poszukuję pracy protetyka w Katowicach. Będę wdzięczny za wszelkie polecenia. Nie jestem zainteresowany pracą w małym gabinecie. Z góry bardzo dziękuję.

Asi_000

Posty: 16

 
No to chyba ktoś tu na forum bardzo mi pomógł :) Formularz wypełniony i teraz czekam. Taka praca stomatologa w Katowicach to najlepsze co mogłoby mi się trafić :)

Marioleczka

Posty: 10

 
Gdzie jak gdzie, ale w takiej klinice można pracować :) Nie wszędzie oferują tak dobre miejsce pracy dla stomatologa. Najbardziej podoba mi się fakt atmosfery współpracy, więc sam nie wiem, czy nie wypełnić formularza.

dobryjoy

Posty: 13

 
U mnie podobnie, ale teraz odkąd rozpoczęłam pracę jako protetyk w klinice jest dobrze. Widzę ogromną różnicę między poprzednim pracodawcą. W klinice jest faktycznie przyszłościowo. Należałoby starać się tu o pracę. Na zarobki i ogólne warunki nie można narzekać.

wieśka44

Posty: 8

 
Mam nadzieję, iż link się przyda http://movetokato.pl. To świetna klinika stomatologiczna, gdzie osobiście się leczyłam. Wiem, iż proponuje pracę dla stomatologów na Śląsku. Faktycznie pożądane byłoby. Klinika nowoczesna, kadra przemiła, pełen profesjonalizm.

deberty56

Posty: 13

 
Najważniejsze to całokształt, nawet nie kwestia zarobku tu i teraz, bo zwolnić mogą cię za chwilę za cokolwiek. Jak widać ta praca dla dentysty w Katowicach jest inna. Widać po samych opiniach, że jest tu przyszłościowo. Poza tym mała rotacja pracowników też dużo mówi za siebie. Czy się skuszę? Będę nad tym myślał. Ale podoba mi się projekt :)

pawel253

Posty: 14

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture