picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Aparaty kosmetyczne, opinie

Aparaty kosmetyczne, opinie

Witam. Co możecie powiedzieć na temat aparatu ortodontycznego? Pomógł Wam np. zniwelować przerwę pomiędzy zębami?

aniusia

Posty: 8

 
Moja koleżanka całkiem niedawno zdecydowała się na to, aby podjąć leczenie ortodontyczne.

W sumie jest zadowolona, ponieważ ortodonta podliczył jej ostateczny koszt leczenia, który będzie rozłożony w czasie. Dzięki temu wydatek nie będzie jednorazowo bardzo dotkliwy dla portfela :)

alibali

Posty: 10

 
Niedawno w gabinecie ortodontycznym zaproponowano mi aparat ortodontyczny ruchomy. Z zaciekawieniem przeczytałam Wasze opinie na jego temat i chyba jestem na 99% przekonana do takiego rozwiązania.

Wcześniej miałam wiele pytań i wątpliwości, tu znalazłam odpowiedzi :)

madDog

Posty: 16

 
Moim priorytetem był aparat ortodontyczny niewidoczny, który udało mi się na szczęście zdobyć. Ortodonta, do którego się udałam zrozumiał w pełni moje potrzeby, za co należy mu się ocena 10/10! Mogę cieszyć się faktem, iż mój zgryz z każdym dniem bliższy jest ideałowi, a praktycznie nikt nie jest w stanie zauważyć, iż noszę aparat!

ajhhopek

Posty: 20

 
Nie jestem przekonany do tego, jakie korzyści są w stanie mi przynieść aparaty samoligaturujące. Rodzina namawia mnie do wizyty u ortodonty, bowiem mam problem z zachodzącymi na siebie zębami.

Powoli przekonuję się do tego, że trzeba będzie na poważnie powalczyć z tym problemem.

Sinet

Posty: 19

 
Z mojej perspektywy mogę polecić aparaty samoligaturujące, z którymi po raz pierwszy styczność miałem w tym gabinecie: http://aparatortodontyczny.pl/dostepne-rozwiazania/aparaty-samoligaturujace/. Pracuje tu naprawdę znakomity ortodonta, który poprowadził moje leczenie i w atrakcyjnej cenie doprowadził do tego, że jestem posiadaczem prostych zębów.

Polecam! :)

Dyduś45

Posty: 17

 
Wasze porady, które traktują na temat aparatu ortodontycznego stałego przydały mi się, gdy wybierałem ortodontę. Priorytetowo potraktowałem dość sporo kwestii, na które zwracaliście uwagę. Ostatecznie jestem posiadaczem aparatu, który za 1-2 lata wyeliminuje mój problem ze zgryzem :)

eagle

Posty: 15

 
Dość odpowiedzialną decyzją jest w mojej opinii aparat ortodontyczny stały. Osobiście zadbałbym o to, aby skorzystać z usług rzeczywiście najlepszego ortodonty. Nie warto oszczędzać na takich usługach, albowiem błędy ortodonty mogą sprawić, iż po 1-2 latach noszenia aparatu będziemy musieli wykonać to jeszcze raz!

cerbus34

Posty: 17

 
Moja koleżanka całkiem niedawno zdecydowała się na to, aby podjąć leczenie ortodontyczne.

W sumie jest zadowolona, ponieważ ortodonta podliczył jej ostateczny koszt leczenia, który będzie rozłożony w czasie. Dzięki temu wydatek nie będzie jednorazowo niezmiernie dotkliwy dla portfela :)

dudi

Posty: 25

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture