picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Utrzymanie ekrekcji

Utrzymanie ekrekcji

Hello, pytanie mam intymne dość. Kojarzycie jakieś preparaty na powiększenie...penisa? Teraz wiem że jest dużo różnych wspomagaczy typowo pod seks i jeśli by coś miało pomóc, zwiększyć, wydłużyć i tak dalej to dlaczego by nie spróbować?

Zdzichu

Posty: 8

 
Ja to jestem bardzo ciekaw jak to będzie na stare lata, czy w ogóle sex z naszego małżeństwa zniknie, czy jednak wciąż będzie nawet jak już będziemy założmy po 50 tce...ktoś ma jakieś doswiadczenia?

pawel253

Posty: 15

 
Sporo jest różnych środków żeby sobie ten seks ulepszyć, wzmocnić doznania i tak dalej. Ja kupowałem żel Dr.Penigreat. Efekt rewelacja, mam więcej siły i też mam wrażenie że poprawił mi się rozmiar o czym zaczęła moja żonka też mówić, więc całkiem możliwe że faktycznie trochę urosło.

bruklin187

Posty: 10

 
Już tak jakoś wyszło że jednych facetów natura bardziej obdarowała a innych drobniej. I tak trzeba się cieszyć że nie jesteśmy azjatami, bo według statystyk to u nich jest ponoć najbiedniej z centymetrami :)

Adi666

Posty: 11

 
Ludzie są dzisiaj w gorszej kondycji czysto fizycznej niż kiedyś. Widać to po wynikach badań, ostatnio słyszałem lekarza w tv, który mówił, że znacznie przez ostatnie lata obniżył się poziom aktywnych plemników w nasieniu przeciętnego mężczyzny...stąd choćby problemy z ciążą.

kubaraj

Posty: 25

 
Czasami można sobie pomóc odpowiednim suplementem a czasami jest konieczna wizyta u lekarza jeśli problemy są naprawdę poważne a wiem z własnego doświadczenia że facet do lekarza to nie lubi za bardzo chodzić.

wieszdo87

Posty: 10

 
Wiem że można sporo sobie pomóc naturalnymi suplementami, ale czy będą tak skuteczne jak preparaty to też trudno powiedzieć. Ludzie mają różne opinie, jedni sobie chwalą a inni mówią że to zwykły efekt placebo.

TomekK

Posty: 12

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture