picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Był ktoś u psychoterapeutki w Michałowicach ?

Był ktoś u psychoterapeutki w Michałowicach ?

Witam.
Mam pytanie, czy korzystaliście z jakiejś pomocy psychologicznej, dokładnie jakiegoś specjalisty z okolic Michałowic.

Jeśli tak, czekam na odp.

quwejt

Posty: 17

 
Miałam już dość trudne stany, czułam się na skraju wyczerpania nerwowego, problemów niezmiernie dużo. Ta Pani http://psychologpomaga.waw.pl podjęła się psychoterapii ze mną i udało się. Dla zainteresowanych Michałowice.

Specjalista godny polecenia, zatem też to robię.

Joe

Posty: 7

 
Okazjonalnie korzystam z pomocy psychologa Warszawa Ursus. Pani psycholog jest na tyle miła i oczywiście kompetentna, że nie jest mi trudno wyrzucić z siebie to, co mnie boli, gryzie i co mi leży na sercu. Pomogła mi już w dużo sprawach, myślę, że wszystkim swoim pacjentom pomaga tak samo, że są zadowoleni.

Michaś

Posty: 11

 
Jesteśmy po skończonej terapii małżeńskiej w Warszawie. Oprócz tego, że wcale nie było prosto i szybko, powiem, że miło wspominam ten czas. Wiele nauczyliśmy się z mężem dzięki niej, przede wszystkim zobaczyć się z całkiem innej niż dotychczas perspektywy.

Maciusinski

Posty: 22

 
Pomoc psychologa online? Znakomite rozwiązanie, niezmiernie mi się podoba, gdzie szukać takich psychologów. Jak to wykonać, piszcie. Czy trzeba się jakoś umawiać?

czes212

Posty: 13

 
O Pani Wiolecie psychoterapeutce z Warszawy Skorosze mam bardzo pozytywne zdanie. Moje problemy ciągnęły się od dziecka, ale dzięki tej terapii nauczyłam się nie żyć już nimi tak bardzo, a skupić się na swojej przyszłości i tym, co mam teraz. Dlatego polecam wszystkim tę formę leczenia zanim będzie jeszcze trudniej. A Pani Wiolecie serdecznie dziękuję.

pawelek75

Posty: 24

 
Bez pomocy psychologicznej, a dokładnie Pani Wioletty, która działa w Komorowie, nie poradziłabym sobie ze sobą i z sytuacją po utracie pracy. Polecam Ją gorąco.

Polaczek90

Posty: 20

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture