picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Tanie dłutowanie zębów w Sopocie

Tanie dłutowanie zębów w Sopocie

Witajcie, macie może doświadczenia z protetykami w Sopocie? Od pewnego czasu szukam gabinetu, w którym pracują godni zaufania protetycy...

Silverr

Posty: 11

 
Hm, trudno mi tutaj coś podpowiedzieć. Sam rzadko zaglądam w progi dentysty :) Naprawdę tylko w ostateczności się wybieram. Pewnie wiele osób tak ma ;)

Torbunie24

Posty: 27

 
Cześć.

Wiem, że w mieście otworzyli ostatnio kilka większych centrów dentystycznych, więc warto pójść sprawdzić jak oni tam pracują. Takie ogólne wrażenie dużo mówi, od tego jak pracują sekretarki dużo można wywnioskować :)

DevilScream

Posty: 32

 
Tak planuję, żeby sobie protezę sprawić i przydałby się jakiś tani protetyk...z tego co widzę ceny są różne, ale można coś w miarę tanio znaleźć nawet w Sopocie.

szef82

Posty: 34

 
Generalnie różnie to bywa z tymi dentystami, ale zauważam postęp. Na pewno dużo się zmieniło. Mają teraz takie narzędzia, że można być w miarę spokojnym siadając na fotelu:)

Polaczek90

Posty: 20

 
Ja mieszkam w małej miejscowości, więc u nas znaleźć dobrego dentystę graniczy z cudem. W dużych miastach to macie ogromny wybór i to często kliniki są całe pod nosem.

Modniś

Posty: 18

 
Cześć!

Bardzo dobrego chirurga mają w gabinecie http://www.sandent.pl. Byłem tutaj na wyrywaniu czwórek i poszło ekspresowo. Nawet się nie zorientowałem i już byłem szczerbaty ;) Musiałem wyrwać pod aparat ortodontyczny, żeby inne zęby miały miejsce się wcisnąć w łuk..trochę szkoda tych czwórek, ale co zrobić:)

Mnert67

Posty: 13

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture