picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

medycyna estetyczna w Szczecinie ??

medycyna estetyczna w Szczecinie ??

Mam kłopoty z nawracającym katarem. Mój doktor rodzinny nie jest w stanie mi pomóc, czy wiecie gdzie znajdę profesjonalnego laryngologa dla dorosłych w Szczecinie?

Wariat

Posty: 1

 
Musisz wykonać sobie badanie bezdechu w Szczecinie. Często chrapaniu towarzyszy bezdech senny. Jest on bardzo niebezpieczny dla zdrowia i prowadzi do różnych chorób i dolegliwości.

Black_Riot

Posty: 12

 
Jest jeden dobry laryngolog dla dorosłych w Szczecinie, tylko muszę znaleźć ich wizytówkę i ci wyśle do nich kontak. Korzystałam z ich usług 2 lata temu.

Warszawiak

Posty: 23

 
Laryngolog dla dzieci w Szczecinie winien mieć podejście do dzieci oraz ogromną wiedzę. My zgłosiliśmy się do laryngologa, kiedy po każdym przeziębieniu występował straszny ból ucha.

Bhapo

Posty: 4

 
Powiem Ci, że lepiej żebyś zapisała się na badanie bezdechu w Szczecinie. Bezdech senny jest niezmiernie niebezpieczny dla zdrowia i życia. Może on doprowadzić do sporo chorób.

śitowiec4

Posty: 4

 
Korzystam z medycyny estetycznej w Szczecinie w jednej klinice. Byłam niesłychanie zadowolona z usług. Jednakże jeżeli wybierasz taki gabinet, musisz zwracać spostrzeżenie na opinie w internecie.

Posty: 11

 
Słyszałem, że właśnie jest bardzo dobry laryngolog dla dorosłych w Szczecinie. Tylko nie pamiętam, na jakiej ulicy mieści się ta placówka. Może popytam wśród swoich znajomych i najwyżej Ci podam kontakt.

reklamos

Posty: 7

 
Jeśli chodzi o medycynę estetyczną to korzystałam z usług w Szczecinie. Powiększyłam sobie usta i jestem bardzo zadowolona. W klinice panuje bardzo fajna atmosfera, jeśli chcesz mogę dać Ci namiary.

saradonin

Posty: 3

 
Medycyna estetyczna w Szczecinie może pomóc Ci pozbyć się dużo niedoskonałości ze skóry. Ja miałam w tym gabinecie https://olimedica.pl/oferta/medycyna-estetyczna/ wykonywany zabieg na roztępy. Teraz już ich nie widać.

Misieczek

Posty: 8

 
Powiem Ci, że laryngolog dla dorosłych w Szczecinie na pewno Ci pomoże. Również miałem problemy z chrapaniem. Zgłosiłem się do laryngologa i podjęliśmy odpowiednie leczenie.

Fanatyk

Posty: 3

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture