picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Badania Psychologiczne Kierowców

Badania Psychologiczne Kierowców

Cześć. Gdzie najlepiej wykonać badanie psychologiczne kierowcy? Ma to jakieś znaczenie, gdzie jest wykonywane? Szef powiedział, że mają wszyscy zrobić, ale we własnym zakresie.

Sarenka

Posty: 11

 
Badania psychologiczne kierowców paradoksalnie nie obejmują tylko kierowców, ale też egzaminatorów i instruktorów, chociaż oni też prowadzą wozy.

Na pewno muszą je zrobić zarówno pijani kierowcy i osoby, jakie przekroczyły liczbę 24 punktów karnych, bądź spowodowały poważny wypadek samochodowy, w jakim ktoś zginął lub był ranny.

zachy

Posty: 18

 
Nie mam żony i dzieci, jako takiego stałego miejsca zamieszkania również. Podoba mi się życie na trasie, zatrzymuje się w pięknych miejscach, fotografuje i spotykam różnych ludzi.

Jak się da to czasami zostaje na parę dni.

kadajo

Posty: 21

 
Te badania muszą przejść praktycznie wszyscy kierowca – i ci, którzy prowadzą tramwaje i instruktorzy i operatorzy koparek, kierowcy zawodowi wszystkich kategorii, szczególnie Ci, którzy prowadzić będą pojazdy uprzywilejowany.

Jasia12

Posty: 23

 
Odnośnie badań psychologicznych kierowców to najważniejsze jest: „Rozporzadzenie Ministra Zdrowia z dnia 1 kwietnia 2005 r. w sprawie badań psychologicznych kierowców i ludzi ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami oraz wykonujących prace na stanowisku kierowcy (Dz. U. z 2005 r. Nr 69, poz. 622 z pózniejszymi zmianami.)”

madDog

Posty: 11

 
Pierwsza część to praktycznie tylko teoria i to szczególnie z naciskiem na psychikę. Trzeba dobrać stosowne kształty, uszeregować litery, potem pociskać pedała. Badania psychologiczne kierowców to Pikuś.

Są one podobne trochę do testów IQ.

Maciusinski

Posty: 22

 
Chyba wszyscy mają te same zadania na tych badaniach psychologicznych kierowcy.

To jakiś ogólnopolski arkusz. Trwało to jakieś dwie godziny – także nie jakoś mało czasu. Warto być wyspanym i nie imprezować dzień wcześniej, bo naprawdę można oblać.

Mr Frog

Posty: 22

 
Ja jeździłem długi czas ciężarówką w wojsku, miałem oczywiście prawko C kategorii. Było to jakieś siedem lat temu, natomiast pamiętam, że szwagier jeżdżący tirem miał takie same badania psychologiczne kierowców jak ja. Nie wiem czy się coś zmieniło, natomiast wątpię. Powinieneś zbadać na jakiejś stronie, może tu http://maromed.com.pl.

Lalusiek2

Posty: 9

 
Niezależenie od tego czy arkusze są inne system badań jest taki sam la wszystkich.

Chodzi w szczególności o zbadanie inteligencji, refleksu i szybkości podejmowanych decyzji, czyli to co konieczne jest kierowcom w trasie.

Franeczek23

Posty: 16

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture