picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Laser 2rt, znacie ?

Laser 2rt, znacie ?

Hejka. Czy Waszym zdaniem laser 2rt to bezpieczna metoda stymulowania procesu regeneracji oka? Pytam, ponieważ biorę ją pod uwagę :-)

Kowalski

Posty: 9

 
Mój dziadek miał kłopot z centralną częścią siatkówki, co często określane jest mianem “plamki żółtej”. Pomogło profesjonalne leczenie amd.

labuh

Posty: 11

 
Moja siostra zdecydowała się na leczenie amd, które przyniosło satysfakcjonująco dobre rezultaty. Myślę, że będę w stanie zarekomendować Wam pewną klinikę. Jeśli chcecie - wystarczy, że odezwiecie się w prywatnej wiadomości.

Alaneq

Posty: 11

 
Mam świadomość, że bardzo mnóstwo osobom pomógł laser 2rt, który potrafi pozytywnie wpłynąć na jakość widzenia. Polecam nieinwazyjne leczenie z użyciem lasera, jakie może zaproponować Państwu ta klinika: http://eczo.pl/laseroterapia/laser-2rt/. To specjaliści w 100%.

Cigerko

Posty: 18

 
Moim zdaniem trzeba pogodzić się z tym, że profesjonalna klinika okulistyczna będzie oczekiwała stosownego wynagrodzenia za swoje usługi. Rekomenduję, abyście unikali oferty klinik, które charakteryzują się bardzo konkurencyjnymi cenami. Mogą one świadczyć o mizernej jakości usług.

tefal100

Posty: 30

 
Miałem ograniczony budżet, gdy interesowało mnie leczenie jaskry. Jednocześnie byłem pełen obaw, które udało się w miarę prędko wyeliminować, gdy skontaktowałem się z porządną kliniką okulistyczną. Nie bójcie się! :-)

giena1977a

Posty: 19

 
Cierpiałem na wysiękowe zwyrodnienie plamki żółtej w oku. Na szczęście udało mi się podjąć skuteczne leczenie amd, które nie było przesadnie kosztowne.

Sarenka

Posty: 23

 
Od dłuższego czasu zastanawiam się, która klinika będzie najlepsza, jeśli chodzi o okulistykę dziecięcą. Całe szczęście znalazłem kogoś sprawdzonego m.in. na podstawie Waszych opinii.

TomekK

Posty: 4

 
Moim zdaniem warto zainwestować w usługi porządnej kliniki, dzięki czemu okulistyka dziecięca będzie stała w niej na najwyższym poziomie.

Black_Riot

Posty: 13

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture