picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Czy w Kielcach wykonują różne zabiegi odnośnie urody ?

Czy w Kielcach wykonują różne zabiegi odnośnie urody ?

Hej, czy któraś z was korzystała z mikrodermabrazji, jakie są efekty. Czy w kielcach da się coś takiego znaleźć. Bardzo dziękuję, słyszałam, że to ekstra peeling. Piszcie, co możecie polecić.

ruszell

Posty: 6

 
Zawsze jakoś sceptycznie patrzyłam na medycynę estetyczną, po odwiedzinach gabinetu z kielc zmieniłam zdanie i mam plany odnośnie siebie:) Pozdrawiam.

qbencjusz

Posty: 14

 
Jak mówimy o medycynie estetycznej to zawsze kojarzy mi się z wypchanymi ustami. Na stronce gabinetu z kielc odnalazłam jednakże kilka interesujących zabiegów pielęgnacyjnych, z których chętnie bym skorzystała. To tak jak w spa. Raduje mnie fakt, że wszystko odbywa się pod okiem lekarza i kosmetologów, a nie jakiejś tam właścicielki saloniku, jaka nie bardzo wie, co robi.

Penio

Posty: 25

 
O krostkach, krostach i krosteczkach wiem wszystko:( Wiem też, że bo jestem już po, że leczenie trądziku przy pomocy lasera to jedyna skuteczna metoda. Gwarantuję, że tu w kielcach w gabinecie w końcu problem zostawicie za sobą.

Polaczek90

Posty: 20

 
Słyszałam, że już zanim pojawią się pierwsze zmarszczki powinno się używać zastrzyków z botoksu. Znajoma poleciła mi gabinet, który zajmuje się korektą zmarszczek w kielcach. Ma już renomę, dlatego jakbym miała spróbować:) to tylko w takim miejscu. Botoks jest bezpieczny, dlatego nie mam żadnych obaw przed zabiegiem.

opert34

Posty: 16

 
Jeśli trafisz do dobrego gabinetu zajmującego się medycyną estetyczną, to nie trzeba się niczego obawiać. W kielcach jest kilka takich, które można polecić. Interesuje mnie temat, bo studiuję podobny kierunek, ale wiem, że ludzie obawiają się nie tylko efektów, ale i samego zabiegu.

wiero888

Posty: 23

 
Z botoksem miałam już kilkakrotnie do czynienia, wszystko zawsze było ok. Polecam zabieg korekty zmarszczek w tym gabinecie z kielc http://www.kuzniaurody.pl/medycyna-estetyczna/korekta-zmarszczek-botox/. Na stronie można poczytać o zabiegach, a w samym gabinecie wszystko dokładnie wyjaśniają i zawsze są konsultacje z lekarzem.

Modniś

Posty: 18

 
Jeśli nie wiecie co to mikrodermabrazja, to poczytajcie sobie. Byłam już na kilku zabiegach w kielcach. Nie ukrywam, iż trzeba odszukać się w doświadczonym miejscu, gdzie mają niezmiernie dobry sprzęt, a efekty są genialne.

mniszek5

Posty: 13

 
W tym gabinecie medycyny estetycznej z kielc koleżanka powiększała sobie usta kwasem hialuronowym. Szczerze wyszło niezmiernie dobrze, troszkę zazdroszczę, ale ja na pewno się nie zdecyduję, boję się igieł itp. rzeczy.

okruchowy

Posty: 28

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture