picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

skleroterapia, znacie ?

skleroterapia, znacie ?

Gdzie leczycie żylaki w Krakowie? Potrzebuję w końcu profesjonalnej pomocy. W przychodni powiedzieli, że tylko operacja, a chciałabym jej jednak uniknąć. Poradzicie coś? Dziękuję.

dada45

Posty: 3

 
Najpierw czeka mnie jednak USG Doppler żył. Nie wiem czy w Krakowie można wykonać takie badanie na nfz? Bo prywatnie to chyba jest drogo? Jak wykonywaliście takie usg, dajcie znać. Może znacie konkretne miejsce warte polecenia. Jak coś, bardzo dziękuję za pomoc.

labuh

Posty: 12

 
Tak podobno skleroterapia jest skuteczna, ale wiem też, że nie każdy może się poddać temu zabiegowi. Mam wielką nadzieję, że znajdę w Krakowie specjalistę, który dokona stanu mojego zdrowia i okaże się, że nie muszę mieć operacji. Jak na razie cienko tę sprawę widzę, ale może jednak gdybym poszedł gdzieś prywatnie?

Kobitka22

Posty: 9

 
Na razie leczę żylaki kończyn dolnych w Krakowie w publicznej przychodni. Nie podoba mi się jednak podejście fachowców. Nie mają żadnych innych propozycji leczenia niż operacja :(

Animatedd

Posty: 19

 
No tak, ale jak to się mówi, Polak mądry po szkodzie :) Ja też szukam dobrego specjalisty chirurga naczyniowca w Krakowie, który mi pomoże stanąć na nogi. Borykam się ze stopą cukrzycową i jest coraz gorzej.

alliknet5

Posty: 8

 
Im szybciej zdecydujemy się na prywatną wizytę, tym będzie lepiej. Widzę, że niestety, jeśli chcę skutecznie leczyć miażdżycę w Krakowie, skazana jestem na poniesienie kosztów. Dużo dobrych opinii jest o prywatnych naczyniowcach.

Dzidzia

Posty: 10

 
Ciekaw jestem, ile kosztowałoby mnie takie prywatne leczenie żylaków nóg w Krakowie. Z tego, co widziałem, to nie każdy gabinet ma cennik na swojej stronie. Ciężko porównać, a wybrać jakąś z prestiżowych placówek medycznych to na pewno wiąże się z dużymi kosztami. Tak czy inaczej, będę musiał coś podziałać. Bo alternatywa przychodni jest konieczna.

nantusia

Posty: 14

 
USG Doppler w Krakowie wykonywałem tutaj https://www.naczyniowiec24.pl. Można tutaj odnaleźć niezwykle dobrych lekarzy specjalistów. Dzięki jednemu z chirurgów uniknąłem operacji, na którą mnie już szykowano. Praktykują tutaj małoinwazyjne i nowomodne sposoby leczenia naczyń, żył i tętnic. Niesłychanie profesjonalne miejsce.

Czarek

Posty: 4

 
Tak można na nfz, ale chcę nie tylko samego badania, ale dostać się w końcu do jakiegoś specjalisty z prawdziwego zdarzenia, który zacznie mnie dobrze leczyć. Akurat nie spotkałem się w przychodni z żadnym dobrym chirurgiem naczyniowym w Krakowie, dlatego szukam alternatywy.

Czarek

Posty: 16

 
Poddaj się, jeśli tylko to możliwe zabiegowi skleroterapii. U mnie się dało i jestem z efektów bardzo zadowolona. W Krakowie jest kilka dobrych placówek prywatnych, gdzie można taki zabieg wykonać w trybie ambulatoryjnym.

tigra32

Posty: 12

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture