picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

rtg zębów w Gliwicach, gdzie szukać?

rtg zębów w Gliwicach, gdzie szukać?

Poszukuję kompleksowo działającej placówki stomatologicznej, która zapewnia także rtg zębów w Gliwicach. Jeśli mieliście z taką do czynienia, odezwijcie się. Pozdrawiam.

jkiolek56

Posty: 1

 
A słyszałaś o znieczuleniu prądem? Podobno jest całkiem w porządku, bo nie czujesz ukłucia igły no i oczywiście całego zabiegu. Znajoma wszczepiała sobie implanty zębów w Gliwicach i mówiła, że naprawdę bardzo okej znieczulenie.

add1cted

Posty: 20

 
Jak już chcesz korzystać z zabiegu implantologii, nie zapomnij, o tym, żeby zrobili ci rtg zębów, bo w Gliwicach jest sporo lekarzy dentystów, którzy nawet nie prześwietlają. Ja nie wiem, jak tak można. Znajomemu okropnie schrzanili dwa zęby i teraz nie wiadomo, co dalej będzie. Tak więc przestrzegam :) Lepiej dmuchać na zimne, jak to się mówi.

Adi666

Posty: 15

 
To zależy, co robisz z zębami. Drobne wypełnienia zębów z tyłu można wykonać na fundusz, ale ja i tak zawsze wolałem dopłacić do lepszego wypełnienia, wiedząc, iż będzie na lata. Poza tym teraz czeka mnie zrobienie implantów w Gliwicach i tak właśnie wchodzę na różne fora i piszę, dowiadują się, jak to jest z tymi cenami.

Black_Riot

Posty: 12

 
Jeśli chcecie naprawdę bezbolesnego leczenia zębów w Gliwicach, to skorzystajcie ze znieczulenia prądem. Odkąd korzystam z tego rozwiązania, nie mam żadnych problemów z tym, żeby usiąść na fotelu dentystycznym. Mam nadzieję, że skorzystacie, a później podzielicie się swoim zadowoleniem :)

donbagino

Posty: 7

 
To znaczy, że robili ci implanty bez rtg zębów w Gliwicach? To ładnie. Też planuję w ten właśnie sposób wstawić brakujące zęby, ale nie wyobrażam sobie, żeby pójść do stomatologa, który wykonuje takie zabiegi na oko. Ostatnio dużo razy słyszałam o takich przypadkach, dlatego właśnie taka moja reakcja :(

Boberkowy

Posty: 8

 
No właśnie, niby jest dużo placówek reklamujących się jako bezbolesne leczenie zębów w Gliwicach, a tak faktycznie wcale do końca tak nie jest. Ja panicznie boję się zastrzyków.

Penio

Posty: 16

 
Dokładnie. Już nie jeden raz zdołowałem się opieką stomatologiczną, pomimo że płaciłem. Teraz muszę znaleźć konkretny gabinet, w którym na miejscu mają rtg panoramiczne w Gliwicach i nie trzeba chodzić do innych miejsc. Nie dam się drugi raz nabrać na to, że stomatolog widzi i nie musi robić zdjęcia.

TomekK

Posty: 12

 
Jeśli zależy wam na najlepiej wykonanych implantach w Gliwicach, to polecam tego dentystę https://dentysta.eu/o-gabinecie. W placówce mają nowoczesny sprzęt i dlatego potrafią dokładnie zaplanować całe leczenie. W niektórych miejscach naprawdę nie jest tak dobrze jak tutaj. Zanim zdecydowałam się na zabieg, przestudiowałam wiele propozycji :)

wisła1905

Posty: 8

 
To spytaj co to za implanty w Gliwicach, bo też szukam dobrego stomatologa i nie mogę się zdecydować. Każdy poleca kogoś innego :) Zależy mi na skuteczności i trwałości. Nie chcę żałować wydanych pieniędzy i zdrowia. Jak coś, to czekam i dziękuję.

alliknet5

Posty: 17

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture