picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Muszę kupić aparat Invisalign, ale gdzie ?

Muszę kupić aparat Invisalign, ale gdzie ?

Dzień dobry. Ktoś z Was jest w stanie wytłumaczyć mi przebieg leczenia Invisalign? Wiadomo, iż lepiej usłyszeć to od kogoś niezależnego niż od ortodonty.

mniszekk6

Posty: 4

 
Definitywnie najlepszy niewidoczny aparat na zęby pozyskałem po kontakcie z tą kliniką: http://niewidocznyaparat.pl/efekty-leczenia-2/. Nasza współpraca rozpoczęła się od konsultacji, podczas jakiej uzyskałem wiele przydatnych informacji. Niebawem mój zgryz będzie już w 100% łatwy.

Torbunie24

Posty: 26

 
Kilka dni temu znajomy powiedział mi, iż istnieje coś takiego jak niewidoczny aparat ortodontyczny. Od tamtego momentu sprawdzam ofertę poszczególnych klinik, jakie są w stanie go zaproponować. Mam rzeczywiście twardy orzech do zgryzienia...

dziobuś

Posty: 19

 
Myślę, że mogą zainteresować Was przezroczyste nakładki na zęby. Mam świadomość, że to nietanie rozwiązanie, aczkolwiek jednocześnie nikt nie zauważy, że korzystacie z pomocy aparatu ortodontycznego, aby wyprostować swój zgryz :-)

Hymnny4

Posty: 19

 
Od paru tygodni zastanawiam się nad tym, jaka klinika ortodontyczna sprawdzi się w moim przypadku. Chodzi o wybraną przeze mnie metodę leczenia Invisalign Polska.

Prawnik44

Posty: 16

 
Moja mama zdecydowała się na to, aby wykorzystać szanse, które oferuje aparat Invisalign. Teraz ja zastanawiam się nad podobną inwestycją we własny wygląd, albowiem wręcz rodzinnie mamy kłopoty z krzywym zgryzem. Kilka tysięcy pln to nie jest zaporowa cena.

Ciapek

Posty: 5

 
Mam namiary na sprawdzoną klinikę ortodontyczną, której specjalność stanowi metoda leczenia Invisalign Śląsk. Chętnie podam Wam jej dane, ale w prywatnej wiadomości :-)

Sarenka

Posty: 23

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture