picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Najlepsze centrum medyczne

Najlepsze centrum medyczne

Gdzie znajdę dobrego lekarza neurologa? Szukam porady, bo ostatnio mam jakieś dziwne zawroty głowy...pewnie przydałoby się jakieś badania porobić. Gdzie warto się zgłosić, żeby było fachowo i szybko?

nowaera

Posty: 15

 
Jakiś czas temu sama wypytywałam znajomych o dobrego lekarza, to niemal wszyscy jak jeden mąż polecali mi Centrum Medyczne Klara – http://www.cm-klara.pl. Faktycznie tutaj się zarejestrowałam, byłam u dermatologa i też mogę polecić. Poradnia dermatologiczna bardzo profesjonalna, zrobili mi szereg badań i się zaangażowali w leczenie. Z takim podejściem się jeszcze nie spotkałam.

rz3zn!k

Posty: 27

 
Mnie od kilku lat męczą zawroty głowy ale jakoś nic z tym nie robiłem. Żona mnie ciśnie żeby pójść do jakiegoś neurologa czy kogoś takiego..znacie poradnię tego typu?

visca

Posty: 19

 
Generalnie moim zdaniem to jest lepiej niż było jeśli chodzi o opiekę zdrowotną. Dobrze, że się pojawiają prywatne gabinety i szpitale, bo tak to rzeczywiście nie było gdzie pójść.

Eloo45

Posty: 18

 
Powinien coś wiedzieć na ten temat mój brat, bo on pracuje w pogotowiu ratunkowym, także zna tam jakiś lekarzy, jakieś kontakty ma. Pogadam z nim za jakiś czas, bo jadę do niego za kilka dni.

Jeszcze tutaj napiszę co się dowiedziałem.

karol2444

Posty: 18

 
Mam brata internistę, on pracuje w szpitalu, może coś będzie wiedział, zawsze to przynajmniej siedzi w tej branży, zna ludzi, zna różne kliniki. Popytam.

Justynka45

Posty: 20

 
Widziałem gdzieś ostatnio ulotki jakiejś prywatnej placówki medycznej, gdzieś ponoć w centrum się znajduje..ale nie spamiętałem ich nazwy, coś chyba Med z końcówką ;)) One zawsze mają coś z MED :PP

Troooll

Posty: 20

 
Wszystko zależy od lekarza na którego się trafi. Jedni faktycznie są z powołania i się angażują, robią dobry wywiad, a inni totalnie olewają. Trzeba mieć trochę szczęścia jednak.

youmakeme

Posty: 14

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture