picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Czy w Warszawie odbywają się terapie par ?

Czy w Warszawie odbywają się terapie par ?

Dzień dobry, potrzebuję udać się do sprawdzonego psychologa. Koniecznie musi być to ktoś w Warszawy w dzielnicy Włochy. Mam spore problemy emocjonalne po stracie pracy, szukam wsparcia.

Różyczka

Posty: 9

 
Nawet nie miałem pojęcia, że psycholog może być tak miłą i naturalną osobą. Udałem się do pani Anny w Warszawie Włochy, namówiła mnie żona, gdy straciłem pracę i kompletnie się załamałem. Podniosłą mnie na nogi, polecam.

ciarex

Posty: 23

 
W moim wypadku też pomogła mi pani psycholog z Warszawy Włochy, choć nie do końca byłam pewna, że dobrze zrobiłam, umawiając się na pierwszą wizytę. Dziś każdemu polecam.

dominikaa

Posty: 15

 
Jeśli szukacie dobrego psychoterapeuty w Warszawie centrum to tu macie adres http://www.annagnich.pl/o_mnie/. Pani Ania to cudowna kobieta traktująca swoich pacjentów jak rodzinę, której pomaga:) Zobaczcie sami kim jest. Polecam.

Dziadek

Posty: 22

 
Jeszcze nie trafiłam na specjalistę, któremu nie byłoby mi trudno mówić o swoich problemach, mam paskudną blokadę:( Może wybiorę się i spróbuje tej terapii w Warszawie Włochy, jaką polecacie, może tu jest w przeciwnym razie.

Michaś

Posty: 23

 
Niezmiernie dobrze, że są ludzie którzy polecają tu kogoś od serca. Nie jest łatwo zwierzać się byle jakiemu specjaliście. Panią Annę psychoterapeutę z Warszawy z gabinetem w centrum też polecam.

adamu90

Posty: 9

 
To idealnie się składa, bo akurat terapii par w Warszawie centrum szukam dla swojego brata. Brzmi to może śmiesznie, ale tak jest. Wiem, że podjęliby leczenie gdyby ktoś wziął ich za rękę i gdzieś zaprowadził. Bardzo zależy mi na Hani, chcę by miała tatę i mamę, więc szukam dla nich pomocy, z adresu na pewno skorzystam. Wielkie dzięki.

Marko

Posty: 12

 
Koniecznie udajcie się do tej psycholog w Warszawie Włochy, mnie pomogła, choć na samym początku nie wierzyłam, że może się udać. Byłam w kompletnej rozsypce, dziś nawet pracuję wśród osób. Pozdrawiam.

23-Obert

Posty: 17

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture