picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

podolog Warszawa Włochy, proszę o pomoc

podolog Warszawa Włochy, proszę o pomoc

Mam sporo kurzajek na stopach, wydaje mi się, że tylko jest w stanie pomóc mi podolog Wola. Czy znacie może gabinety podologiczne w Warszawie, który jesteście w stanie mi polecić?

humer56

Posty: 2

 
Podolog w Warszawie Ochota pozwoli Ci pozbyć się odcisków. Wiem coś o tym, bo sam kiedyś miałem taki problem/.

czesterus3

Posty: 3

 
Ja korzystałam z usług podologa na Woli w Warszawie i jestem bardzo zadowolona z jego usług. Już na pierwszej wizycie zostało wprowadzone mi leczenie. Miałam tytlko 4 wizyty w tym gabinecie https://podologwarszawa.pl, ale pogę go polecić z całego serca. Super opieka.

Kitas

Posty: 3

 
Ja miałam zakładane klamry na paznokcie w Warszawie. Powiem Ci, że trochę bolało, ale było warto. Mam teraz pięknego paznokcia, a wrastający paznokieć do tej pory nie powrócił. Klamry mają za zadanie zmienić kształt paznokcia, aby problem nie pojawiał znów się w przyszłości.

dada45

Posty: 16

 
Podolog w Warszawie Ochota pozwoli Ci pozbyć się odcisków. Wiem coś o tym, bo sam kiedyś miałem taki problem.

Ciapek

Posty: 5

 
Podolog w Warszawie Wola na pewno pomoże Ci z problemem, jakim są kurzajki. Ja też kiedyś miałem taką samą dolegliwość i pozbyłem się jej w gabinecie podologicznym.

Wraczki333

Posty: 9

 
Podologia w Warszawie to dziedzina medycyny, połączona trochę z kosmetologią, dermatologią, ortopedią i chirurgią. Podolog wykonuje różne zabiegi, jakie mają za obowiązek pozbyć się różnych dolegliwości stóp.

kikiriki2k

Posty: 25

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture