picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

łóżko szpitalne, gdzie szukać?

łóżko szpitalne, gdzie szukać?

Polecacie mi firmę, jaka prowadzi wypożyczalnie łóżek rehabilitacyjnych? Szukam kogoś, kto dostarczy mi łóżko do domu, bo nie ma własnego transportu.

Madzia

Posty: 1

 
Korzystałem mnóstwo razy z wypożyczalni łóżek rehabilitacyjnych https://wypozyczalnia-lozek-krakow.pl i jestem niesłychanie z nich usatysfakcjonowany. Niska cena i wysoka jakość usług to oni.

jeremii6

Posty: 10

 
Moja babcia ze dwadzieścia lat temu miała łóżko ze szpitala. Wówczas nie było innej opcji. Leżała w nim kilka lat i później wróciło do szpitala znów. Znajoma nam to wszystko załatwiała, natomiast nie wiem ile mogło to wówczas kosztować. Ceny były inne.

VHSSS

Posty: 5

 
Jeśli potrzebna jest krótka rehabilitacja to lepiej odwiedzić firmę, która zajmuje się wypożyczaniem łóżek rehabilitacyjnych, bo w ten sposób otrzymamy najbardziej korzystną ofertę. Firma zna się na rzeczy i dostarczają swoim transportem łóżko do domu. My tylko czekamy aż przyjadą i wszystko u nas zamontują. To się opłaca.

labuh

Posty: 12

 
Bez problemów można wynająć łóżka rehabilitacyjne. Ceny są bardzo różne. Wszystko będzie zależne od tego, jaki to model i jakie ma wyposażenie. Na pewno na cenę wpływ ma okres wynajmu. Trzeba kontaktować się z firmą, a oni wszystko nam bardzo dokładnie wytłumaczą i wyliczą.

Jasio

Posty: 13

 
Trzeba przeglądać inne oferty, a wówczas prościej będzie trafić na tę, jaka jest niezwykle dobrze dopasowana do naszych potrzeb i wymagań. Cena nie jest najważniejsza.

ruszell

Posty: 6

 
Jeśli potrzebna jest krótka rehabilitacja to lepiej odwiedzić firmę, jaka zajmuje się wypożyczaniem łóżek rehabilitacyjnych, bo w ten sposób pozyskamy najbardziej korzystną ofertę. Firma zna się na rzeczy i dostarczają swoim transportem łóżko do domu. My tylko czekamy aż przyjadą i wszystko u nas zamontują. To się opłaca.

Warszawiak

Posty: 5

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture