picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

podolog w Warszawie, szukam

podolog w Warszawie, szukam

Swędzą mnie stopy i nie wiem czy to na tle nerwowym czy może grzybica? Żąda się udać do podologa w Warszawie, lecz nie wiem, kogo wybrać? Macie kogoś, do kogo chodzicie w takich sprawach?

Dziadek

Posty: 2

 
Na basenie złapałem grzybice i niestety długi czas się z tym męczyłem. Gdyby nie wizyta w gabinecie podologicznym podogabinet to zapewne do dzisiaj bym miał ten problem. Polecam specjalistów od stóp.

domrrrr

Posty: 10

 
Miałem brodawki wirusowe HPV i wybrałem podogabinet z Warszawy. Jestem zadowolony. Macie tutaj ich ofertę https://podogabinet.pl. Działają szybko i w pełni profesjonalnie. Dla mnie są najlepsi i ich polecam.

mikesmith0103

Posty: 21

 
Mam cukrzyce, wobec tego u mnie badania przeprowadzane są niesłychanie w wielu przypadkach. Podolog z Warszawy niesłychanie dokładnie sprawdza czy nie ma jakiś zmian. Ten, kto ma cukrzyce wie jak się kończą rany na stopach? Nie chce się to goić, i pojawia się stopa cukrzycowa. Taniej jest uciąć nogę niż ją leczyć, wobec tego należałoby o stopy dbać.

Kitas

Posty: 6

 
U mnie to różnie bywa z problemami ze stopami. Raz radze sobie tym, co znajdę w aptece, a za drugim razem na nieszczęście nic to nie działa i wówczas bez wizyty u podologa się nie obędzie. Nie jest to droga wizyta, dlatego mogę sobie na nią pozwolić i wam też polecam.

KKarlowiec

Posty: 4

 
Na basenie złapałem grzybice i niestety długi czas się z tym męczyłem. Gdyby nie wizyta w gabinecie podologicznym podogabinet to zapewne do dziś bym miał ten kłopot. Polecam fachowców od stóp.

namok

Posty: 5

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture