picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Paski do glukometru Microdot

Paski do glukometru Microdot

Cześć. W którym sklepie kupujecie paski do glukometru? Pragnę dodać, iż dysponuję mocno ograniczonym budżetem, a więc najchętniej zapłaciłbym po prostu najniższą możliwą cenę.

domrrrr

Posty: 10

 
Dobrze Wam radzę nie oszczędzajcie pieniędzy na nakłuwacz do glukometru, ponieważ to bardzo ważny element całej “układanki”. Moja znajoma mnie uświadomiła w tym temacie.

opiter78

Posty: 6

 
Zdałem sobie sprawę, że glukometr cena staje się coraz niezwyklej przystępna. Wydaje mi się, że ma na to wpływ duża konkurencja, która panuje pomiędzy producentami tego rodzaju sprzętów. Są one jednocześnie niesłychanie precyzyjnymi urządzeniami, co w przeszłości niestety było rzadkością. Pozdrawiam serdecznie.

Radziu

Posty: 10

 
Przydatne informacje na temat glukometru contour plus bez wątpienia znajdziecie tutaj: https://glukometr.eu. Uważam, iż warto najpierw poznać funkcje urządzenia, a także rekomendacje pochodzące od jego posiadaczy. Pozdrawiam.

wrona

Posty: 16

 
Osobiście wykorzystuję do codziennego sprawdzania poziomu cukru glukometr contour plus. Mam świadomość, że na rynku jest także wiele innych produktów, które zasługują na uwagę. Ale korzystać mogę tylko z jednego :)

Yuri20

Posty: 10

 
To bardzo dobrze, iż od minimum kilkunastu lat badanie glukozy każdy, kto potrzebuje może zrobić w domowym zaciszu. Prosto domyślić się, iż w przeszłości glukometry kosztowały zdecydowanie wiecej. Tymczasem teraz potrafią być dostępne w satysfakcjonująco niskich cenach.

234_9867

Posty: 3

 
W sytuacji, gdy szukacie nowego glukometru możecie zwrócić także uwagę na optium xido. Moim zdaniem to bardzo porządnej jakości produkt, na jakiego kupowanie nie będziecie musieli przeznaczyć ponadprzeciętnie gigantycznych środków. Dodam, iż kosztuje około 250 pln.

barca 29

Posty: 15

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture