picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Badania na broń Sosnowiec, komu zaufać ?

Badania na broń Sosnowiec, komu zaufać ?

Czy jest tak, że przed badaniami na broń trzeba przedstawić powód, dla którego chcemy ją posiadać. Jak to jest u nas w Polsce i czy w Sosnowcu jest taka możliwość?

Basia

Posty: 11

 
Tu można zrobić badania na broń w Sosnowcu http://www.maromed.com.pl. Korzystał mój znajomy i nie miał żadnych problemów, dlatego polecam. Chyba nie osób, które nie zdałyby takich testów.

yarpen2

Posty: 21

 
Witam wszystkich o dołączam się do tych osób, które polecają badania na broń w firmie z Sosnowca, U mnie było tak, że bardziej się obawiałem wyników, niż co warte. Poszło jak po maśle. Oczywiście badał okulista i psychiatra, ale to rutynowe badania, z którymi nieraz każdy z nas miał do czynienia. Życzę więcej śmiałości i oczywiście powodzenia.

darkness6

Posty: 20

 
Witam. Potrzebowałem pozwolenia na broń sportową. Zrobiłem badania na broń w Sosnowcu. Bałem się trochę, ale niepotrzebnie. To rutynowe badania, no chyba, że coś chcesz przed fartuchami ukryć, to wtedy jest krucho, jak dojdą:) Pozdrawiam i życzę oczywiście powodzenia.

joasia

Posty: 12

 
Akurat w moim przypadku było wszystko w porządku. Na badania na broń udałem się w Sosnowcu. To czysta rutyna, ale być może jest tak, że się czepiają jak mają jakieś wątpliwości. W końcu chodzi przecież o broń a nie o sikawki na wodę:-)

Romantykk

Posty: 11

 
Dużo jest powodów dla których nie można posiadać broni, ale jeżeli chodzi o badania na broń to z reguły bez większych powodów typu wada wzroku, neurologiczna, wszystko jest ok. Odnośnie Sosnowca, też polecam to miejsce.

67-kristoo

Posty: 18

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture