picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Tanie dłutowanie zębów w Sopocie

Tanie dłutowanie zębów w Sopocie

Witajcie, macie może doświadczenia z protetykami w Sopocie? Od pewnego czasu szukam gabinetu, w którym pracują godni zaufania protetycy...

qbencjusz

Posty: 14

 
Trochę się do dentystów w życiu nachodziłem. Mogę powiedzieć, że jeśli chodzi o Sopot to nie mamy źle. Można paru specjalistów z doświadczeniem znaleźć.

Illilakip

Posty: 15

 
Hehe, ja to jakoś nawet lubię do dentysty wpaść od czasu do czasu...wiem jestem dziwny:) Wszystko jest ok, dopóki mi nie zacznie jeździć tą całą maszyną po dziąśle, wtedy boli, oj boli;P

SZczecinek23

Posty: 18

 
Nie wiem czy się orientowałeś już jakoś bardziej, ale może słyszałeś o SANDENT? Nowe centrum stomatologiczne w Sopocie, polecam! Zwłaszcza pani Sabina ma bardzo pewną rękę do wyrywania zębów. Można się obejść bez większego bólu;)

pantin

Posty: 19

 
Długo szukałem dobrego chirurga w mieście, ale w końcu trafiłem do centrum SANDENT w Sopocie i wyrwałem zęba bez większych problemów. Co prawda to była ósemka, więc trochę siłowania było, ale generalnie ekstra! Polecam, bo mają również całkiem konkurencyjne ceny!

reavan

Posty: 17

 
Leczenie kanałowe to moje najgorsze doświadczenie z dentystą. Boże to był dramat, jak sobie przypominam to serce mi do gardła podchodzi. Powodzenia!

Skorpion561

Posty: 23

 
Heh, zdrowe ząbki dobrze mieć:) Ostatnio na przykład słyszałem, że na wizyty kontrolne do dentysty chodzi tylko kilka procent polaków, a zęby szczotkuje po posiłkach niewiele więcej;/

joziq34

Posty: 23

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture