picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

CZy zna ktoś prywatne hospicjum domowe ?

CZy zna ktoś prywatne hospicjum domowe ?

Witam serdecznie. Na jakim etapie powinno być leczenie onkologiczne, żeby przenieść je całkowicie do domu?

Laleczka

Posty: 10

 
Nie chcę straszyć, niemniej jednak moje leczenie onkologiczne przebiegało brzydko. Dopiero po jakimś czasie zaczęły pomagać mi pielęgniarki, które trafnie przygotowywały mnie na chemioterapię, a po niej robiły wszystko, abym w żadnym stopniu nie odczuwała jej skutków ubocznych, które uprzednio występowały.

Śmieszek

Posty: 22

 
Ci, którzy mają w domu niechodzącego pacjenta wiedzą, że kroplówka w domu jest czasami jedyną opcją na poprawienie stanu zdrowia w danym dniu.

Hardkorowy Koksu

Posty: 27

 
Jeżeli interesuje Was podanie kroplówki w domu chorego, to zachęcam na stronę http://www.hospicjumprywatne.pl. Z abonamentu na usługi medyczne tego hospicjum korzystają moi teściowe i są zadowoleni.

Andzia

Posty: 18

 
Z tego co mi wiadomo, to kroplówki w domu chorego stosuje się głównie w przypadku osób, w organizmie których brakuje niektórych właściwości. Natomiast ja zgłosiłem się na kroplówkę po grypie żołądkowej, bowiem bałem się, że mogę się odwodnić.

Wariat

Posty: 13

 
Wbrew pozorom kroplówka w domu chorego nie jest aż taka droga. Jeżeli będziecie z takiej usługi korzystać systematycznie, to proponuję wykupić sobie miesięczny abonament. Wtedy wychodzi jeszcze taniej.

TVNbox

Posty: 15

 
Nie trzymałbym się tej opinii, że leczenie przeciwbólowe preferowane jest dla osób, dla jakich medycyna nie widzi już żadnych szans. Sam jestem przykładem na to, że w pewnej fazie leczenia raka występował u mnie taki ból, że nie poradziłbym sobie w chorobie bez silnych leków działających przeciwbólowo.

dzipkis

Posty: 13

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture